Acayip Hikayeler’den 2. Bölüm

Yazan: 16 Nisan 2012  
Kategori: Sinema Haberleri

Geçtiğimiz cuma gecesi ilk bölümüyle ekrana gelen, Galip Tekin’in hikayelerinden uyarlanan Acayip Hikayeler Haluk Bilginer ve Şevval Sam’lı “Öldürmek Üzerine” isimli bölümüyle hayli iyi tepkiler aldı.

Dün gece yayınlanan tekrar bölümüyle de twitter’da en çok konuşulanlar listesine bir kez daha giren Acayip Hikayeler, özellikle Türk televizyonlarının pek de alışık olmadığı yarım saatlik formatı ile, izleyicinin beğenisini kazandı.

Dizi 20 Nisan Cuma gece yarısında ikinci bölümü “Fazilet” ile ekrana gelecek. “Eğer intikam alacaksan, iki mezar kazmalısın” diyen bölümün başrol oyuncuları ise; Altan Erkekli ve Begüm Akkaya.

Kaynak: http://www.beyazperde.com/haberler/diziler/haberler-52238

Online plakçınız: Ses Kitabı

Yorumlar

"Acayip Hikayeler’den 2. Bölüm" için 2 yorum

  1. feza tarafından 17 Nisan 2012 10:19 tarihinde 

    İlk bölümü çok beğendim, ikinci bölümü merakla beklemekteyim. süresi ve oyunculuktan dolayı olsa gerek hiç sıkılmadan çok keyif ile seyrettim ve TV’de bayağı kaliteli bir yapım olarak umarım yerini sağlam alır…

  2. fatih Selçuk tarafından 18 Nisan 2012 14:52 tarihinde 

    Öncelikle Galip Tekin hocamın yarattığı ölümsüz eserleri için ellerinden öpüyorum. Gençliğim onun öncelikle Lemanda yayınlanan eserlerini okumakla ve çizgi dünyasını taklit ederek çizmeye çalışmakla geçti. Galip hocamın şimdi de öykülerinin Sinemaya uyarlanmış halini izlemek gurur verici. Bu eserlerin ölümsüzleşmesini iyice perçinleyen Öteki Sinema’ya minnet borçluyuz… Fatih Selçuk, Tiyatro ve Sinema Sanatçısı


Yorumunuzun yanında istediğiniz resmin görünmesini istiyorsanız gravatar edinin!