Altın Çocuk Aralık Ayında Sinematik’te

Altın Çocuk Aralık Ayında Sinematik’te! Onar films 14. DVD olarak Göksel Arsoy’un Altın Çocuk filmini piyasaya sürüyor… Müthiş bir haber!

2 kopya

İçerisinde fantastik unsurlar da bulunduran Altın Çocuk filminin bu şekilde çok detayli bir DVD şeklinde basılacak olması üzerine bizler de Sinematik’i Altın Çocuk’a ayırmaya karar verdik. Aralık ayı boyunca sadece Altın Çocuk değil; Yeşilçam’da James Bond etkisi olan filmler, James Bond film müziklerinin Yesilçam’daki deşifreleri, kısa film yönetmeni Onur Çetincengiz ile bir röportaj ve Altın Çocuk Kilink’e Karşı’nın hikayesi de yer alacak.

1 kopya

Ayrica elimize zamanında geçtiği zaman Onar Films etiketli Göksel Arsoy’un Altın Çocuk DVD’si üzerine detaylı bir yazı da paylaşmak istiyoruz.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Ahmet Uluçay’ın Yarım Kalan Filmi Yeniden Çekilecek!

Ahmet Uluçay’ın yazdığı Bozkırda Deniz Kabuğu senaryosu, Osman Nail Doğan yönetmenliğinde hayata geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir