Arka Pencere’den Şener Şen’e Saygı Duruşu

Şener Şen’e Olan Özlemi Giderme Vakti

Arka Pencere’den her daim beyazperdede görmeyi özlediğimiz usta oyuncu Şener Şen’e anlamlı saygı duruşu! Her Cuma günü yayınlanan haftalık online film kültürü dergisi Arka Pencere, Av Mevsimi ile yine sinema gündeminde epey ses getirecek usta oyuncu Şener Şen’i kapağına taşıdı. Haftalık film kültürü dergisi Arka Pencere, 03-09 Aralık tarihlerini kapsayan elli sekizinci sayısında on altıncı Gezici Film Festivali’ne de daha yakından bakıyor!

Online yayınlanan sinema dergisi Arka Pencere’nin yeni sayısında haftanın sinema olaylarına değinen birçok köşenin yanı sıra okunabilecek vizyon filmi eleştirileri ise sırasıyla Av Mevsimi, Memlekette Demokrasi Var ve Çılgın Dostlar 3 gibi filmleri kapsıyor.

www.arkapencere.com

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir yorum var

  1. Şener Şen’e sinema adına yapılacak her şey saygının karşılığı olacaktır ama Şener Şen’e karşılığını verecek midir bilemem. Büyük oyuncu, büyük insan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: