A.R.O.G Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Cem Yılmaz’ın şimdiden çok sevileceği garanti gibi görünen A.R.O.G filmine ait kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Cem Yılmaz, şovlarından kazandığını sinema yaparak harcamaya kararlı. Her Şey Çok Güzel Olacak, G.O.R.A ve Hokkabaz‘dan sonra yeni Cem Yılmaz filmi A.R.O.G da daha çekilmeden sinemalarda dönen teaser’larıyla heyecan ve merak uyandırdı. Şu an filmin sitesi üzerinden izleyebileceğiniz kamera arkası görüntüleri YouTube’a eklenmiş.

Şu anda nette dolanıp canı sıkılan ve meraklı bir şeyler izlemek isteyenler için biz de buradan bu ilginç kamera arkası videosunu verelim dedik. Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz tarafından yönetilen A.R.O.G.’un “ilk 3 dakika”sında Cem Yılmaz, Özge Özberk ve Zafer Algöz rol alıyor.

Çekimlerin tamamı İstanbul Film Stüdyoları’nda hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti. Filmde kullanılan “yaratık” için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Animatronic (uzaktan kumanda ile hareketli) hazırlanan yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Yazmaya 2003 yılında DivxTR’de başladı ve halefi olan Divx Planet forumlarında “Raven” takma adıyla devam etti. Divx Planet'te bir forum köşesi olarak başlayan Öteki Sinema'yı, 2005 yılında blog olarak devam ettirdi. 2010 yılının başında Beyazperde.com sitesinin eleştirmen kadrosuna katıldı. Aynı dönemde Yeni Harman ve Fotografya dergileri için sinema makaleleri kaleme aldı, online sinema dergisi Cinedergi için dosyalar hazırladı. 2012’de Medyaradar sitesinin sinema yazarlığı ve TV eleştirmenliği görevini üstlendi. Aynı zamanda lisanslı bir yelken sporcusu olan yazar, bir dönem TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) yarış fotoğrafçılığı görevini yaptı. 2014 yılında Sinemerkez Akademi’de eğitmenlik yaptı ve akademinin Kocaeli yapılanmasının direktörlüğünü üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı TV programının yazı grubunu yönetti. Okan Bayülgen’in yönettiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2017-2018 arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. OFCS (Online Film Critics Society) topluluğuna üye olan yazar, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da yazmaya, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası'nda oynamaya ve davet edildiği okullarda sinema üzerine seminerler vermeye devam ediyor.

Bir yorum var

  1. Bugun AROG rekor kirarak bir acilis yapti! Filmden cok bir beklentim olmamakla beraber RECEP IVEDIK’in artik gelmis gecmis 1 numarali box office hit olmadigina cok seviniyorum. Allah sinemamizi RECEP IVEDIK’ten korusun.

    Cem Yilmaz da umarim HERSEY COK GUZEL OLACAK gibi bir film daha yapar en kisa zamanda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: