A.R.O.G Kamera Arkası Görüntüleri Yayınlandı

Cem Yılmaz’ın şimdiden çok sevileceği garanti gibi görünen A.R.O.G filmine ait kamera arkası görüntüleri yayınlandı.

Cem Yılmaz, şovlarından kazandığını sinema yaparak harcamaya kararlı. Her Şey Çok Güzel Olacak, G.O.R.A ve Hokkabaz‘dan sonra yeni Cem Yılmaz filmi A.R.O.G da daha çekilmeden sinemalarda dönen teaser’larıyla heyecan ve merak uyandırdı. Şu an filmin sitesi üzerinden izleyebileceğiniz kamera arkası görüntüleri YouTube’a eklenmiş.

Şu anda nette dolanıp canı sıkılan ve meraklı bir şeyler izlemek isteyenler için biz de buradan bu ilginç kamera arkası videosunu verelim dedik. Senaryosunu Cem Yılmaz’ın yazdığı, Ali Taner Baltacı ve Cem Yılmaz tarafından yönetilen A.R.O.G.’un “ilk 3 dakika”sında Cem Yılmaz, Özge Özberk ve Zafer Algöz rol alıyor.

Çekimlerin tamamı İstanbul Film Stüdyoları’nda hazırlanan özel dekorlarda gerçekleşti. Filmde kullanılan “yaratık” için Anima stüdyolarında pek çok sayıda maket çalışması yapıldı. Animatronic (uzaktan kumanda ile hareketli) hazırlanan yaratığın modellemesi ve üretimi toplam iki ay sürdü.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir yorum var

  1. Bugun AROG rekor kirarak bir acilis yapti! Filmden cok bir beklentim olmamakla beraber RECEP IVEDIK’in artik gelmis gecmis 1 numarali box office hit olmadigina cok seviniyorum. Allah sinemamizi RECEP IVEDIK’ten korusun.

    Cem Yilmaz da umarim HERSEY COK GUZEL OLACAK gibi bir film daha yapar en kisa zamanda…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: