Asylum Fragman: The Raid’in Korku Versiyonu

Asylum fragman yayında! Stephen Rea’nın hayat verdiği emekli bir rehine müzakerecisinin son işi, özel bir tim ile birlikte bir akıl hastanesine dalmaktır ancak hastalar karanlık güçler tarafından ele geçirilmiş gibidir. The Raid’in konseptini korku sinemasına taşıyan bir film… On bir kişilik bir ekip ve içine şeytan kaçmış akıl hastaları arasındaki mücadele Asylum’da…

Todor Chapkanov‘un yönetmenliğini üstlendiği ABD yapımı filmin senaryosunu Chris Mancini ve Tex Wall kaleme almış. Başrollerde ise Stephen Rea, Bruce Payne, Dimo Alexiev, Velizar Binev, Caroline Ford, Joe Montana ve Valentin Ganev gibi oyuncular yer alıyor. Bulgaristan’da çekilen filmin (eğer gösterime girebilirse) vizyon tarihi henüz belli değil.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Hababam Sınıfı Yeniden Teaser Fragman

Hababam Sınıfı Yeniden teaser fragmanı yayında! Film, sinemaseverlere "Hababam" ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir