Fantasturka Kısa Filmcileri Çağırıyor

Kısa film yönetmenleri için “fantastik” fırsat!

Fantasturka kısa filmcileri çağırıyor! Eylül ayının sonlarında başkentte düzenlenecek olan Türk İşi Fantastik Film Festivali Fantasturka’da yalnızca Türk sinema tarihinden uzun metrajlı ticarî film örneklerinin değil, ülkemizde çekilen ve konularıyla, üslûplarıyla bu kategoriye dahil edilebilecek  kısa filmlerin de (gösterimlere ayrılan zaman nispetinde) Kızılırmak Sineması’nda toplu gösterimi yapılacak.

Geçmiş dönem çalışmalarınız arasında biçim ve içeriğiyle “FANTASTİK” ve /veya “TRASH MOVIE” kategorisine dahil olduğunu düşündüğünüz eser ya da eserler var ise lütfen Türk İşi Fantastik Film Festivali Fantasturka program koordinatörü Ali Murat Güven ile mail yoluyla irtibat kurunuz.

E-Posta adresi: alimuratg@yahoo.com

Gelişmeler için Fantasturka Facebook sayfası: http://www.facebook.com/

Yazar hakkında: Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

4 Yorumlar

  1. isim ve poster çok iyi. Umarım Ali Murat abimiz çok iyi bir festival sunacak bizlere!

  2. Ankara o kadar da yavan değilmiş :) Burada katılacağım ilk organizasyon olacak.

  3. şu an mutluluktan geberebilirim :D

  4. Arkadaşlar Öteki Sinema bu etkinliğin medya sponsoru. Sitenin varoluş sebebiyle direk kesişen, memleketin ilk ve tek “Fantastik Türk Filmleri” festivalinin facebook sayfasını yalnız bırakmayın. Beğenin, beğendirin. Şazam!

    http://www.facebook.com/pages/FANTASTURKA-1-T%C3%9CRK-%C4%B0%C5%9E%C4%B0-FANTAST%C4%B0K-F%C4%B0LMLER-FEST%C4%B0VAL%C4%B0-ANKARA/187656771305140

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: