Gerekli Şeyler Yarışmamızın Sonuçları Belli Oldu

Gerekli Şeyler yarışmamızı Random.org çekilişi ile sonlandırdık. Yapılan çekiliş sonrası hediyeleri kazanan okurlarımız aşağıdaki gibi şekillendi.

  • CENNETTEKİ YABANCILAR CİLT 1 ve 2 – Ani Medyum
  • GİZEMLİ DENİZLERDE – Uğur Tatar
  • CAVE-MAN – Ege Bulut

http://www.otekisinema.com/wp-content/uploads/2012/09/gerekliseyler_logo.gif

Hediye kazanan okurlarımızın hediyelerini en kısa sürede kargo yapabilmemiz için adres bilgilerini ve telefon numaralarını en kısa zamanda [email protected] mail adresine göndermeleri gerekmektedir. Eğer kendileri ile iletişime geçemezsek, kazandıkları hediye hakları aşağıda yayınlanan listedeki sıraya göre bir sonraki okurumuza geçecektir. Yarışmamızı kazananları tebrik ediyoruz. Ayrıca yarışmaya katılan bütün Öteki Sinema okurlarına da çok teşekkür ediyoruz. Öteki Sinema’yı takipte kalın, yepyeni sürpriz yarışmalar ile sizlerle birlikte olmaya devam edeceğiz…

Öteki Sinema Facebook sayfası

Yazar hakkında: Masis Üşenmez

1979 İstanbul doğumlu yazar ilk sinema deneyimini Superman ve Star Wars’la yaşayıp kendini çizgi roman ve bilim kurgu dünyasına atar. 2006 yılında "Öteki Sinema" kadrosuna katılır ve sitenin gelişiminde önemli rol üstlenir. Halen Öteki Sinema'da editörlük ve Cinedergi'de yazarlık yapmaktadır.

Bak bunu da seversin...

Haki Biçici ile Oyunculuk Atölyesi Başlıyor

Haki Biçici eğitmenliğinde Sinema Adası’nda yapılacak Kamera Önü Oyunculuk Atölyesi, sekiz haftalık bir eğitim sürecini kapsıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir