Gölge 20. Sayı Yayında!

Gölge 20. sayı ile huzurlarınızda. Bu sayıda Gökcan Şahin’den “Kalem Kılıçtan Keskindir”, Sadık Yemni’den “Birinci Reklamkeş Cinayeti”, Mustafa Emre Özgen’den “Takım Elbiseli Adam II”, Serdar Kökçeoğlu’dan “Ekstra İnce, Ekstra Hassas” ve Oğuz Özteker’den “Kadın Telefon Etmezse” öyküleri yer alıyor.

termi1Mustafa Göçer’in 3M+T’nin ikinci bölümü ile Onur Diler’den Düş Kapanı çizgi romanları da yine bu sayımızda.

Masis Üşenmez bizi SkyNET’le bağlantıya geçirip Terminatör’ün bahsini “Terminatör Will Be Back!” yazısıyla açarken, İlker Altın pop sürrealizmin kimliğini “Lowbrow Art” ile ortaya koyuyor. Barış Saydam ise soyulmanın hazzını “The Pleasure of Being Robbed” yazısında inceliyor. Hasan Nadir Derin tüm karizmasına karşın Wolverine’in aslında bir müzikal oyuncusu olduğunu “Müzikallerden Hollywood Yıldızlığına” adlı Hugh Jackman yazısıyla gösteriyor.

Yazar Erol Çelik’i “Her İnsanın Karanlık Bir Dünyası Vardır…” yazısıyla kendi kaleminden okuyoruz. Ayrıca Bihter Küçük “Kozanın Tereddütü” adlı kitabı inceliyor. Ankara’nın festival günlüğünü Hasan Nadir Derin “Başkentte Sinema Dolu Bir Ay” yazısıyla sizler için tutuyor.

Gölge e-Dergi 20. sayıyı PDF olarak okumak isterseniz buradan indirebilirsiniz.
http://www.facebook.com/l/b24c7;http://rapidshare.com/files/227068021/golge20.pdf

Gölge e-Dergi 20. sayıyı flash olarak okumak isterseniz buradan indirebilirsiniz.
http://www.facebook.com/l/b24c7;http://hayalsaati.com/index.php?option=com_flippingbook&Itemid=69v

İyi okumalar…

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir