Hayaldi Gerçek Oldu: Kung Fury

Bir kickstarter projesi olarak karşımıza çıktığından beri ilgiyle takip ettiğimiz Kung Fury’den 80’ler B movie meraklılarını çok sevindirecek harika bir orta format film geldi.

17.000 B movie meraklısının fonladığı ve 630.000 $ toplanan kampanya sayesinde hayata geçirilen film tam bir 80’ler bombası! Dev İskandinav tanrısı Thor, T-Rex’e binmiş savaşçı hatunlar, çıldırıp şehri birbirine katan Arcade makinesi ve daha neler neler!

Yaratıcıları tarafından dün youtube’a koyulan filmi neşeyle ve hayranlıkla izledik, stüdyo baskısı olmadan hayalgücünün nelere yol açabileceğini düşünerek de burulduk. Lafı fazla uzatmıyor ve sizi de Kung Fury çılgınlığına davet ediyoruz. Yukardaki kocaman video penceresinden izleyebilirsiniz!

Sitesine gideyim derseniz: http://www.kungfury.com/

David Hasselhoff’un True Survivor şarkısına çekilen klibi izleyeyim derseniz de…

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Yazmaya 2003 yılında DivxTR’de başladı ve halefi olan Divx Planet forumlarında “Raven” takma adıyla devam etti. Divx Planet'te bir forum köşesi olarak başlayan Öteki Sinema'yı, 2005 yılında blog olarak devam ettirdi. 2010 yılının başında Beyazperde.com sitesinin eleştirmen kadrosuna katıldı. Aynı dönemde Yeni Harman ve Fotografya dergileri için sinema makaleleri kaleme aldı, online sinema dergisi Cinedergi için dosyalar hazırladı. 2012’de Medyaradar sitesinin sinema yazarlığı ve TV eleştirmenliği görevini üstlendi. Aynı zamanda lisanslı bir yelken sporcusu olan yazar, bir dönem TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) yarış fotoğrafçılığı görevini yaptı. 2014 yılında Sinemerkez Akademi’de eğitmenlik yaptı ve akademinin Kocaeli yapılanmasının direktörlüğünü üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı TV programının yazı grubunu yönetti. Okan Bayülgen’in yönettiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2017-2018 arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. OFCS (Online Film Critics Society) topluluğuna üye olan yazar, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da yazmaya, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası'nda oynamaya ve davet edildiği okullarda sinema üzerine seminerler vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir