Hayaldi Gerçek Oldu: Kung Fury

Bir kickstarter projesi olarak karşımıza çıktığından beri ilgiyle takip ettiğimiz Kung Fury’den 80’ler B movie meraklılarını çok sevindirecek harika bir orta format film geldi.

17.000 B movie meraklısının fonladığı ve 630.000 $ toplanan kampanya sayesinde hayata geçirilen film tam bir 80’ler bombası! Dev İskandinav tanrısı Thor, T-Rex’e binmiş savaşçı hatunlar, çıldırıp şehri birbirine katan Arcade makinesi ve daha neler neler!

Yaratıcıları tarafından dün youtube’a koyulan filmi neşeyle ve hayranlıkla izledik, stüdyo baskısı olmadan hayalgücünün nelere yol açabileceğini düşünerek de burulduk. Lafı fazla uzatmıyor ve sizi de Kung Fury çılgınlığına davet ediyoruz. Yukardaki kocaman video penceresinden izleyebilirsiniz!

Sitesine gideyim derseniz: http://www.kungfury.com/

David Hasselhoff’un True Survivor şarkısına çekilen klibi izleyeyim derseniz de…

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Ahmet Uluçay’ın Yarım Kalan Filmi Yeniden Çekilecek!

Ahmet Uluçay’ın yazdığı Bozkırda Deniz Kabuğu senaryosu, Osman Nail Doğan yönetmenliğinde hayata geçecek.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir