Öteki Sinema Okurları Kako Si Afişini Seçti!

Özlem Akovalıgil’in ilk filmi, bir yol hikayesi Kako Si Öteki Sinema üzerinden yaptığımız anket ile afişini seçti.

http://www.otekisinema.com/filmin-afisini-siz-secin/

Yönetmenliğini ve yapımcılığını Özlem Akovalıgil‘in üstlendiği Kako Si (Nasılsın?) filmi, 1 Ekim’den itibaren sinemalarda… daha önce yurtdışında çeşitli festivallerde yer almış olan filmin ön gösterimi 28. İstanbul Uluslararası Film festivalinde yapılmıştı.

Öncelikle tüm site takipçilerine teşekkür ederim. 1 Ekim’de seyirci karşısına çıkacak olan filmin afişi okurlarımızın seçtiği afişin biraz daha güncellenmiş hali oldu. Değerli graik sanatçısı Cüneyt Ersöz’ün elinden çıkma bu afişin Türk sinemasının nedense pek özenmediği “afiş” mefhumuna çok değerli bir katkı yaptığını düşünüyorum. İşte seçilen afiş!

Eylül ayı içersinde Çanakkale Troya Film Festivaline ve Adana Altın Koza Film Festivaline katılacak olan Kako Si, İtalya da bu yıl 13.sü düzenlenecek olan XIII Religion Today film festivalinin yarışma bölümünde gösterilecek.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Ahmet Uluçay’ın Yarım Kalan Filmi Yeniden Çekilecek!

Ahmet Uluçay’ın yazdığı Bozkırda Deniz Kabuğu senaryosu, Osman Nail Doğan yönetmenliğinde hayata geçecek.

2 Yorumlar

  1. Kesinlikle bu resim olmalı..Ve Mostar Köprüsü olmalı,olmalı…

  2. bu resim süper olmuş tebrik ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir