Post Nükleer Bir Film Geliyor: La Creacion

Şilili sinemacı Patricio Valladares ve İtalyan yazar Andrea Cavaletto’nun zihinlerinden, La Creacion / The Creation adlı deneysel korku drama türünde bir film…

Post-nükleer bir gelecekte. Bir gezgin sirk sihirbazı, yanında genç asistanıyla birlikte, The Creation (Yaratma) adlı en büyük ilüzyonunu gerçeklestirmek için şehirden, mistik bir ormana doğru kaçıyor. Bu ilüzyonu gerçekleştirebilmek için, cinai eğilimlerin ve gerçeklik manipülasyonunun değişik aşamalarından geçmesi gerekecek. İnsanlık benliğinin en uç köşelerine ulaşmak zorunda kalacak.

Bir HDV kamera, 200 dolarlık bir bütçe ve 24 saatlik bir çekim süreci, artı 5 kişilik bir ekiple kotarılan bu deneme, Temmuz ayında, daha sonra belirtilecek bir tarihte, ücretsiz olarak internet üzerinden dağıtılacak. Şimdilik Youtube üzerinde yüklü fragmanıyla ağzınıza bir parmak bal çalmış olalım.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Hababam Sınıfı Yeniden Teaser Fragman

Hababam Sınıfı Yeniden teaser fragmanı yayında! Film, sinemaseverlere "Hababam" ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir