Robert Rodriguez’den Machete Geliyor!

Robert Rodriguez’den Machete geliyor! Büyük bütçeli ama “B” ruhundan gram ödün vermeyen filmlerin yönetmeni Robert Rodriguez‘in şukela filmi Machete 3 Ekimde ABD’de gösterime girecek.

Türkiye gösterim tarihi ise henüz bilinmeyen bu istismar sineması blockbusterı için yayınlanan yeni afişler ve fragmanı ile  “Öteki Sinema” takipçilerinin ağzına bir parmak bal çalalım istedik!

Biliyorsunuz, Grindhouse filminde fake trailer olarak karşımıza çıkan Robert Rodriguez filmi Machete, Grindhouse’daki fragmanındaki gibi eski bir B film tadında olacak gibi görünüyor. Başrolde fragmandaki gibi gene Danny Trejo görülüyor.

Desperado ve Bir Zamanlar Meksika’da filmlerinin yönetmeni Robert Rodriguez ve Quentin Tarantino’nun 50 milyon dolarlık bütçeleriyle yapımcılığını üstlendiği film, aksiyon ve gerilim türünü seven sinema izleyicileri tarafından uzun zamandır bekleniyordu. Filmin imaj çalışması için gerçekleştirilen fotoğraflar için de Rodrigez’in kendi stüdyolarında özel olarak çalışıldı.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

7 Yorumlar

 1. Kadro süper, fragman süper, posterler süper. And he is Machete…

 2. Ooo kadro bombaymış!

 3. aman allahım
  ahahahahhahaha
  BONBA!

 4. videodreamproject

  Neslimizi güzelleştirir.
  Hoarrah!

 5. ‘The Expendables’ ile birlikte merakla beklediğim iki filmden biri. İkisinde de kadro bomba inşallah filmlerde bomba olur..

 6. RODRİGUEZ SENİ SEVİYORUZ.

 7. new brand director

  ben planet teror izlediğimde planet teror un parçası olduğunu sanmıştım. :D

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: