Prometheus Yeni Fragman!

Ridley Scott’un merakla beklenen yeni bilim kurgu fantezisi Prometheus’a ait yeni ve kapsamlı bir fragman yayınlandı. Açıkçası bu fragmanı izledikten sonra film gelene kadar nasıl sabredeceğimizi bilemiyoruz! Alien ve çok daha fazlası Prometheus’da ve yine Scott’un elinden bize sunuluyor olacak…. Bilim kurgu severler için asrın ziyafeti!

Prometheus’un konusu kısaca şöyle: Bir grup kaşif insanoğlunun kökenine de bir ipucu bulurlar. Bu ipucu onları evrenin en karanlık köşelerine bir yolculuğa çıkarır. Orada, insanoğlunun geleceği için korkunç bir savaşın içine dahil olurlar..

Film, Alien evrenini daha kapsamlı bir şekilde inşa edecek fakat doğrudan bu seriyle bağlantılı olmayacak. Bu arada Ridley Scott’un başka bir Alien prequel’i çekmek için Damon Lindelof’la birlikte kolları sıvadığının da haberleri geliyor.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir