Öteki Sinema Sunar: Slave of the Cannibal God (1978)

Öteki Sinema olarak sizlere bu defa istismar sinemasının nadide örneklerinden Slave of the Cannibal God filmini sunuyoruz.

Film, emsalleri ve özellikle Cannibal Holocaust kadar güçlü bir yapım olmasa da ilgiye değer… Yönetmen Sergio Martino, Ruggero Deodata’nın çok sevdiği “Orman” ve “yamyam” temalarını neredeyse aynı şablonla uyguluyor. Ormana araştırma için gelen batılılar, farklı bir kültür, artık belgesellerde bolca gördüğümüz birbirini yiyen hayvanlar ve yamyamlık…  Filmi ilginç kılan, “Newyork 2019″un yönetmeni İtalyan Sergio Martino’nun elinden çıkma bu yapımın başrollerinde, Ursula Andress ve Stacy Keach gibi uluslararası oyuncuların oynaması… Her şart altında B meraklılarının ilgi göstereceği türden bir film olduğunu ekliyor ve oldukça temiz bir tam versiyonunu paylaşıyoruz.

Üstteki pencereden filmin tamamını seyredebilirsiniz.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Dünyanın En Saçma Videosu: The Magic of Martial Arts with Master Eastwest

The Magic of Martial Arts with Master Eastwest: Bir ucuz film tutkunu olarak pek çok dövüş filmi izledim ama böyle saçma bir şeyle karşılaşmamıştım!

3 Yorumlar

 1. Lanetliler Dağı desenize şuna! : ) Bakın Londra’daki odamdan 2 resim çektim hemen:
  http://img18.imageshack.us/i/dsc00249k.jpg/
  http://img708.imageshack.us/i/dsc00247l.jpg/

  Bu filmin sonları çok keyiflidir özellikle.

 2. Bornoz çok güzelmiş :)

  bu arada bu filmdeki sunak sahnesi :) hehehe en erotik ilk 10 sahneye girer bence

 3. Türkçe posteri mükemmel..Bu arada Can odadaki superman bornozuda on numara :))

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir