Terminatör Animasyon Oluyor! Hem de 3D!

Terminatör animasyon oluyor! 3D animasyon olarak çekilecek Terminatör’ün 2011’de hazır olacağı söyleniyor!

Terminator serisinin yeni bölümüyle ilgili dedikodular biraz duruldu ve daha elle tutulur haberler de gelmeye başladı. Habere bakılırsa, Kanada merkezli bir film şirketi, 70 milyon dolarlık bütçeyle ‘Terminator 3000’ isimli bir 3D animasyon filmi çekecek.

Orijinal hikayeye sadık kalınacak animasyonda, filmdeki karakterler baz alınacak. Büyük bir gizlilik içinde yürütülen projenin detayları henüz kesinleşmedi fakat yazar ve yapımcılar filmdeki şiddet unsurlarını biraz törpüleyerek animasyonun yaş sınırı almaması için çalışıyor. Yani projenin en azından 13 yaş üstü olması planlanıyor.

Detaylarının bu yıl içinde açıklanacağı projenin 2011’in ocak ayında başlaması bekleniyor. Bu da yeni Terminatör bölümünü göremeden animasyonunu göreceğiz demek oluyor. Fakat bu törpüleme işi bizi biraz endişelendirdi, bakalım nasıl bir şey çıkacak ortaya…

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir