Post Apokaliptik Gelecekte Geçen Bir Film: The Day

The Day filminde post apokaliptik bir gelecekte hayatta kalmaya çalışan beş arkadaş, güvenli olduğunu sandıkları bir çiftlik evine sığınırlar ancak kana susamış caniler yerlerini bulur ve tam bir ölüm kalım savaşı başlar.

Douglas Aarniokoski’nin yönettiği filmin senaryosu ise Luke Passmore’a tarafından yazılmış. Başrol oyuncuları arasında Shawn Ashmore, Brianna Barnes, Ashley Bell, Michael Eklund, Cory Hardrict, Dominic Monaghan, Shannyn Sossamon ve Steffi Hagel gibi oyuncular yer alıyor.

Yönetmen: Douglas Aarniokoski
Senaryo: Luke Passmore
Oyuncular: Shawn Ashmore, Brianna Barnes, Ashley Bell, Michael Eklund, Cory Hardrict, Dominic Monaghan, Shannyn Sossamon, Steffi Hagel, Brayden Edwards
Görüntü Yönetmeni: Boris Mojsovski
Kurgu: Andrew Coutts
Müzik: Rock Mafia

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Hababam Sınıfı Yeniden Teaser Fragman

Hababam Sınıfı Yeniden teaser fragmanı yayında! Film, sinemaseverlere "Hababam" ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatmayı hedefliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir