The Hobbit – The Battle of the Five Armies

Yeni Hobbit macerası için gün sayarken! taze bir teaser fragman geldi bile…

Açıkçası, ben o gün sayanlardan değilim. Tek filmlik hikayenin ticari kaygılardan ötürü bir sürü eklemeyle 3 filmlik seriye dönüşmesi ve Peter Jackson’ın yıllarını bununla meşgul olarak geçirmesi can sıkıcı bir deneyimden başka bir şey değil…

Bu fragmanda da farklı şeyler göremedim. Hobbitler yine dere tepe düz gidiyor, metruk mahallerde kadim merdivenleri iniyor çıkıyor, Smaug çok konuşuyor, boş konuşuyor vs. Son 20 dakika aksiyonunu görmek için katlanılacak bir 120 dakika daha… Fantastik bir Rollercoaster adeta! Yine de meraklıları için paylaşmadan edemedik.

Peter’ım Jackson’ım, sözüm sana… Orta dünyada geçen her şey 3 bölüm sürmek zorunda değil!

hobbit_the_battle_of_the_five_armies_xlg

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Hababam Sınıfı Yeniden Teaser Fragman

Hababam Sınıfı Yeniden teaser fragmanı yayında! Film, sinemaseverlere "Hababam" ruhunu ve kardeşlik duygusunu hatırlatmayı hedefliyor.

Bir yorum var

  1. iki ihtiyar konuşuyor. biri şöyle der: bizim kızın patronu çok kibar. kızıma iyi maaş ödüyor, iki ayda bir ikramiye verir. çoğu zaman mesaiye kaldığında kızımı eve bırakır vs. diğeri de şöyle karşılık verir: bizim kız da *rospu ama ben senin kadar kibar kibar anlatamayacağım.

    yukarıdaki yazı aynı mantık. bence peter jackson ın sinemaya vereceği hiçbir şey kalmamıştır. bu yüzden kasasını doldurmak için tek filme yetmeyecek hikayesi olan bir kitabı üçleme olarak çekmiştir. yazmak istediklerimi ise murat arkadaşımız kadar kibar anlatamayacağım için kendisine katıldığımı söylemekle yetiniyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: