Aksiyon Filmi The Killer Geri Dönüyor!

The Killer geri dönüyor! Film, John Woo’nun yapımcılığında John H. Lee tarafından yönetilecek…

John Woo’nun ülkesinde çektiği ve aksiyon sinemasının başyapıtları arasında gösterilen 1989 tarihli The Killer filmi, 20 yıl aradan sonra Woo’nun yapımcılığında yeniden çevriliyor… Aslında haber yeni değil, uzun bir süre ‘ha çekildi, ha çekilecek’ denilen proje, sonunda ‘olacak’ gibi…

“Bütün filmlerim benim için özeldir, fakat ‘The Killer’ gerçek favorilerimden biridir” diyen Woo yeni filmin yönetmenliğini Güney Koreli John H. Lee’ye, ilk filmle harikalar yaratan Chow Yun-Fat da filmin başrolünü Jung Woo-Sung’a devredecek. Filmin hikayesinde ise ‘mekan’ dışında bir değişikliğin olmayacağı söylenirken, gelen ilk bilgiler bizi 3D bir aksiyonun beklediği yönünde.

“Filmi İngilizce olarak tekrar çekeceğimiz için heyecanlıyız” diyen Woo’nun, yönetmen John H. Lee’nin filme taze bir soluk katacağına inancı tam. Şimdilik planlama aşamasında olan proje şu an Avrupa’da dağıtımcı avında.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bir yorum var

  1. ne de güzel bir filmdir ama…dvd player aldığım zaman ilk koyduğum filmdir de aynı zamanda. o derece özeldir yani benim için.
    bir erkek kardeşlik-dostluk destanı. hemen yapılsın tekrar yeni bir gözle izleyelim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

%d blogcu bunu beğendi: