Türk Conan’ı Altar Lobileri

Meraklısına Türk Conan’ı Altar lobileri! 80’ler, fantastik sinemanın olabildiğince coştuğu zamanlar… İlkel çağların savaşçıları beyazperdede amansızca kılıç salladı. Yeşilçam da çok geçmeden bu modaya uydu ve Altar’ı çekti ama “Conan The Barbarian” ve devamı “Conan The Destroyer” gibi iki süper fantastik filmi ve sonrasında “Beastmaster”, “Sword and the Sorcerer” ve bunlara benzer onlarca replikayı görmüş olan sinema seyiricisi için Altar, tatsız tuzsuz bir deneyim olmaktan ileri gidemedi maalesef.

Şimdilerde Altar, tamamen göz önünden çekilmiş, belki de tamamen unutulmuş bir yapım ama onu izleyenler için keşfedilecek bir çocukluk hazinesi olmaya devam ediyor. İşte size Altar lobileri! İyi seyirler!

Meraklısına, Altar filminin tamamını izleme linki de burada!

Altar001

Altar002

Altar003

Altar004

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Sinema Sanattır: Muhteşem Afişlere Sahip 20 Film

Film afişlerini sever misiniz? Biz çok severiz! Muhteşem afişlere sahip filmleri daha çok severiz. Afiş ve lobi kartı bir zamanlar filmler hakkında fikir edinmenin yegane yoluydu.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir