Yılın En İyi “Öteki” Filmini Seç, Dragonball Evolution DVD’si Kazan

santaBu yılın son yarışmasını yaparken sorular sormak yerine, takipçilerimizin izlemekten en çok keyif aldığı  “Öteki” filmi belirleyelim ve en çok oy alan filmle ilgili mail gönderen 4 okurumuza Öteki Noel Baba’nın gönderdiği Dragonball Evolution filminin DVD’sini verelim istiyoruz.

Çünkü Öteki Sinema ve Tiglon DVD olarak ana akımın dışında kalan sinemayı sevenleri biz de çok seviyor, yüzlerde bir tebessüm, kalplerde kaymak olmak istiyoruz. (Aslında Alp’lerde kaymak da istiyoruz ama Masis kelime esprilerini sevmiyor!)

Olay basit; Bu yıl içinde izlediğiniz ve çok sevdiğiniz (sinemada izlemeniz şart değil ama 2009 yapımı olması gerekiyor) Korku, Fantastik, Bilim kurgu vb. gibi “Öteki” unsurlara haiz bir filmin adını “Öteki Sinema” üyelik nickinizle birlikte [email protected] adresine gönderiyor, şanslı 4 kişiden biri olup  jelatini bile açılmamış cillop gibi bir Dragonball Evolution DVD’sini kaparak  2010’a girerken neşe doluyorsunuz.

Dragonball Evolution

* Bu kampanya için Milli Piyango idaresinden izin almak yerine Nimet abla’dan 4 adet çeyrek bilet alınıp zengin olma hayalleri kurulmuştur.

* Kargo ücretleri talihli arkadaşlarımıza aittir fakat anlaşmalı kargo ile gönderim yapıldığı için endişeye mahal yoktur.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Çocukluğu Samsun'da eniştesinin müdürü olduğu sinemada film izleyerek, film parçalarına oyuncak merceğinde bakarak geçti. 2005 yılının sonunda "Öteki Sinema" yı kurdu. Beyazperde, Cinedergi ve Medyaradar'da yazıyor. Motor, yelken ve fotoğraf tutkunu... Film izlemeyi ve filmler hakkında yazmayı herşeyden daha çok seviyor.

Bak bunu da seversin...

Ahmet Uluçay’ın Yarım Kalan Filmi Yeniden Çekilecek!

Ahmet Uluçay’ın yazdığı Bozkırda Deniz Kabuğu senaryosu, Osman Nail Doğan yönetmenliğinde hayata geçecek.