President Wolfman Destekçilerini Arıyor 1 – President Wolfman 01

President Wolfman Destekçilerini Arıyor

1 Ekim 2011

Daha önce Öteki Sinema sayfalarında röportajına yer verdiğimiz Pervert! filminin senaristi ve yapımcısı Mike Davis, yeni projesi President Wolfman için bir Kickstarter projesi başlatmış ve bizlerin desteğini bekliyor.

President Wolfman Destekçilerini Arıyor 2 – President Wolfman 01

Davis’in bir önceki filmi –dünyanın ilk “yeşil/çevreci” filmi olarak bilinen- Sex Galaxy gibi, President Wolfman de bulunmuş ve stok görüntülerin kurgulanarak ve üzerine dublaj yapılarak oluşturulacak bir “geri dönüştürülmüş sinema” örneği. Davis, filminde güncel konulardan etkilenerek siyasi bir taşlama yapmayı planladığını söylüyor. Korku/komedi türünde olacak filmin konusu ise, Amerikan başkanı John Wolfman’ın eski bir kızılderili lanetinden dolayı kurt adama dönüşmesi üzerine.

Davis, filmin masraflarını karşılamak için Kickstarter’da bir kampanya başlatmış. Kickstarter bağımsız sanatçıların, eserlerini ortaya çıkarabilmeleri için muhtemel kitlelerinden bağış toplamaları esasına dayanıyor. Aldıkları bağışlar karşılığında, sanatçılar, içlerinde ortaya çıkan eserin bir kopyasının da bulunabildiği, çeşitli ödüller veriyorlar. Yaptığınız bağışın miktarına göre, aldığınız ödülün değeri de artıyor. Mike Davis de kampanyasını destekleyenlere, DVD, rozet, poster, özel teşekkür videoları vb pek çok ödül hazırlamış. İlgilenenler link’ten kampanyaya ulaşıp, Başkan Kurt Adam’a destek verebilirler.

Kampanya Linki: http://www.kickstarter.com/projects/

blank

Can Yalçınkaya

Müzmin öğrenci, Punk Akademik. Avustralya'da yaşıyor ve Türk sineması ve popüler müziğinde melankoli üzerine çalışıyor. Çizgi romanlar, filmler, kitaplar, fanzinler ve saireyle haşır neşir olmayı, yazmayı ve çizmeyi seviyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Kim Bu Elderlar? 3 – Prometheus KBE02

Kim Bu Elderlar?

Nasıl insanlar android David'i yarattıysa Engineerların da elderlar tarafından yaratıldığı
Antalya Sinema Derneği Film Gösterimlerine Eleştirmen Katkısı 4 – x950

Antalya Sinema Derneği Film Gösterimlerine Eleştirmen Katkısı

Antalya Sinema Derneği yeni bir film izleme etkinliği başlatıyor!