President Wolfman Destekçilerini Arıyor

Daha önce Öteki Sinema sayfalarında röportajına yer verdiğimiz Pervert! filminin senaristi ve yapımcısı Mike Davis, yeni projesi President Wolfman için bir Kickstarter projesi başlatmış ve bizlerin desteğini bekliyor.

President Wolfman Destekçilerini Arıyor 1 – President Wolfman 01

Davis’in bir önceki filmi –dünyanın ilk “yeşil/çevreci” filmi olarak bilinen- Sex Galaxy gibi, President Wolfman de bulunmuş ve stok görüntülerin kurgulanarak ve üzerine dublaj yapılarak oluşturulacak bir “geri dönüştürülmüş sinema” örneği. Davis, filminde güncel konulardan etkilenerek siyasi bir taşlama yapmayı planladığını söylüyor. Korku/komedi türünde olacak filmin konusu ise, Amerikan başkanı John Wolfman’ın eski bir kızılderili lanetinden dolayı kurt adama dönüşmesi üzerine.

Davis, filmin masraflarını karşılamak için Kickstarter’da bir kampanya başlatmış. Kickstarter bağımsız sanatçıların, eserlerini ortaya çıkarabilmeleri için muhtemel kitlelerinden bağış toplamaları esasına dayanıyor. Aldıkları bağışlar karşılığında, sanatçılar, içlerinde ortaya çıkan eserin bir kopyasının da bulunabildiği, çeşitli ödüller veriyorlar. Yaptığınız bağışın miktarına göre, aldığınız ödülün değeri de artıyor. Mike Davis de kampanyasını destekleyenlere, DVD, rozet, poster, özel teşekkür videoları vb pek çok ödül hazırlamış. İlgilenenler link’ten kampanyaya ulaşıp, Başkan Kurt Adam’a destek verebilirler.

Kampanya Linki: http://www.kickstarter.com/projects/

Yazar hakkında: Can Yalçınkaya

blank
Müzmin öğrenci, Punk Akademik. Avustralya'da yaşıyor ve Türk sineması ve popüler müziğinde melankoli üzerine çalışıyor. Çizgi romanlar, filmler, kitaplar, fanzinler ve saireyle haşır neşir olmayı, yazmayı ve çizmeyi seviyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir