2015’in En İyi Türk Korku Filmi: Siccin 2

Öteki Sinema’nın geleneksel okur anketi sonuçlandı. 5401 adet oy kullanılan anketi 2126 oyla Alper Mestçi’nin yönettiği SİCCİN 2 filmi 1. olarak tamamladı. Yani Öteki Sinema okurlarına göre: 2015’in en iyi yerli korku filmi: SİCCİN 2

Geçen yılın sonuçları tekrar etti denebilir ancak bu yıl rekabet büyüktü Hasan Karacadağ’ın Dabbe serisinin son filmi olan DABBE 6, SİCCİN 2’nin hemen arkasından 1818 oyla 2. sıraya yerleşti. 3. ve 4. sırada ise Türk korku sinemasının genç ve verimli yönetmenlerinden Özgür Bakar’ın DECCAL ve HELAK: KAYIP KÖY filmleri geliyor. Utku Uçar’ın Hüddam filmi de anketimizi 5. sırada tamamladı. Ankette en az oy alan film ise sadece 6 kez oylanan KÜ’FA: CİN KAPANI…

2015 en iyi korku

https://www.otekisinema.com/2015/12/sinema-bileti-odullu-anket-2015in-en-korkunc-filmini-seciyoruz/

Anketimizde oy kullanan okurlarımız arasında yaptığımız çekilişte, Cinemaximum’dan bedava sinema bileti kazananlar ise sırasıyla şöyle:

Ülkü, Gurur Alp, Atakan Dinç, Eren, Ozzybill, Deniz, Zeliş, Umut Aydınay, Sarp86, Akın Can…

Kazanan arkadaşlarımızın hediye sinema bileti davetiye kodları, hafta içinde yorum bırakırken girdikleri mail adreslerine yollanacaktır.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.