5. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması Jüri Üyeleri 1 – Ozge Gurel

5. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması Jüri Üyeleri

5 Ocak 2022

Ülkemiz sinemasının geleceği olan senaristleri yolculuklarının en başında cesaretlendirmek üzere DenizBank ve TÜRSAK Vakfı iş birliğinde gerçekleştirilen DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması’nda jüride görev üstlenecek isimler belirlendi.

5. DenizBank İlk Senaryo İlk Film Yarışması Jüri Üyeleri 2 – 5 DenizBank Ilk Senaryo Ilk Film juri uyeleri

Başkanlığını Abdullah Oğuz’un yapacağı yarışma jürisinde oyuncu Kaan Yıldırım, senarist Zafer Külünk, oyuncu Özge Gürel ve DenizBank Kültür Sanat Yöneticisi Burcu Hancı üye olarak yer alacak. Yarışmada aynı zamanda çevrimiçi etkinliklere senaryo yazmak isteyen herkes, deneyimli yönetmen ve senaristlerin eğitimlerinden ücretsiz faydalanabilecek.

10 Finaliste Eğitim, Birinciye Yapım Destek Platformu’na Doğrudan Katılım

Yarışma, eğitim ve etkinlik dolu programı ile bu yıl da ilk uzun metraj senaryolarını yazan adaylara destek vermek üzere önemli bir misyon üstlenecek. İlk Senaryo bölümünde Ön Seçici Kurul’un değerlendirmesinden sonra finale kalan 10 senariste eğitim verilirken, birinci olan senariste 6. Yıl Yapım Destek Platformu’na doğrudan katılım hakkı tanınacak.

İlk Senaryo Yarışması’nın 5. Yılında Ses Getiren Bir Yenilik: Yapım Destek Platformu

DenizBank ve TÜRSAK Vakfı, iş birliklerinin 5. yılında önemli bir yeniliğe de imza atarak Yapım Destek Platformu’nu hayata geçiriyor. Proje geliştirme konusunda belirli aşama kat etmiş olan kaliteli yapımların daha büyük kitlelere ulaşması için destek sunulacak bu yeni bölümde, Birincilik Ödülü’nün sahibi, 50.000 TL maddi destek almaya hak kazanacak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Can Evrenol'un To My Mother and Father'ı Ödüle Doymuyor 3 – Can Evrenol

Can Evrenol’un To My Mother and Father’ı Ödüle Doymuyor

Sitemiz yazarlarından ve kadim dostumuz Can Evrenol'un son kısa filmi
Öteki Sinema Blog Ödülleri 2009 adayı 4 – öteki sinema 2

Öteki Sinema Blog Ödülleri 2009 adayı

Blog ödülleri 2009 başladı... Öteki Sinema Efes Pilsen'in sponsorluğundaki Kültür