9. Boğaziçi Film Festivali Biletleri Satışa Çıktı! 1 – 9 Bogazici Film Festivali header

9. Boğaziçi Film Festivali Biletleri Satışa Çıktı!

14 Ekim 2021

Sinemaseverleri sosyal mesafe kurallarına uygun olarak sinema salonlarında ağırlamaya hazırlanan 9. Boğaziçi Film Festivali’nin biletleri mobilet.com üzerinden satışa çıktı!

Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından bu yıl 23-30 Ekim tarihleri arasında düzenlenecek 9. Boğaziçi Film Festivali, Kültür ve Sanat Tesislerinde Kontrollü Normalleşme Süreci Hakkındaki Genelge’de yer alan tedbirleri uygulayarak seyircisini sinema salonlarında ağırlamaya hazırlanıyor.

Biletler için Mobilet!

Festival biletleri 13.00 ve 16.00 seansları için 10 TL, 18.30 ve 21.00 seansları için 15 TL, kısa film gösterimleri ise 5 TL’den satışa sunuldu. Bugün satışa sunulan festival biletleri mobilet.com’dan alınabilecek. Ayrıca biletler festival süresince Atlas 1948 ve Kadıköy sinemaları gişelerinde de satışta olacak.

9. Boğaziçi Film Festivali Biletleri Satışa Çıktı! 2 – 9 Bogazici Film Festivali afis

Yedi gün sürecek Boğaziçi Film Festivali’nde film gösterimleri fiziki olarak Atlas 1948 ve Kadıköy sinemalarında gerçekleşecek.

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı Sinema Genel Müdürlüğü’nün katkıları, TRT’nin Kurumsal İş Ortaklığı ve Global İletişim Ortağı Anadolu Ajansı’nın destekleriyle, Boğaziçi Kültür Sanat Vakfı tarafından düzenlenen 9. Boğaziçi Film Festivali, sektörün birbirinden değerli isimlerinin yanı sıra dünya çapında sinema profesyonellerini İstanbul’da ağırlayacak. Filmler ve etkinlikler hakkında detaylı bilgiler ve sinema salonlarındaki gösterimler bogazicifilmfestivali.com adresinden ve sosyal medya hesaplarından takip edilebilir.

Covid-19 Önlemleri Hakkında Önemli Bilgi

6 Eylül 2021 Pazartesi gününden itibaren aşı olmayan kişilerin; konser, sinema ve tiyatro gibi vatandaşlarımızın toplu olarak bulunduğu faaliyetlere katılımında negatif sonuçlu PCR testi zorunluluğu getirilmiştir. Bu çerçevede işletmeciler/organizatörler tarafından etkinliklere girişte HES kodu üzerinden kişilerin aşılı/geçirilmiş hastalık (Covid­19 hastalığı sonrası bilimsel olarak bağışık kabul edilen süreye göre) veya azami 48 saat önce yapılmış negatif PCR testi sorgulaması yapılacaktır. Kişi hastalığı geçirmemiş veya aşılı değil veya negatif PCR testi yok ise etkinliğe katılmasına müsaade edilmeyecektir.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Heyecan Yaklaşıyor: Berlin'in En İyileri Festivalde 3 – 38 İstanbul Film Festivali Berlinale Seçkisi

Heyecan Yaklaşıyor: Berlin’in En İyileri Festivalde

Heyecan yaklaşıyor! Berlin’de ilk kez izleyici karşısına çıkan birçok film
Jodorowsky Altın Portakal Ustaların Gözünden Seçkisinde 4 – cats1

Jodorowsky Altın Portakal Ustaların Gözünden Seçkisinde

Altın Portakal, Ustaların Gözünden programı kapsamında, ünlü yönetmenlerin son dönem