9. Pembe Hayat KuirFest’in 3D Afişi Yayında! 1 – Rafiki 2018 1

9. Pembe Hayat KuirFest’in 3D Afişi Yayında!

12 Ocak 2020

Bu sene dokuzuncusu düzenlenecek Pembe Hayat KuirFest’in 3D afişi yayında. Afişe 3D gözlük ile bakıldığında farklı bir geyik gözüküyor! #DönerizElbet

9. Pembe Hayat KuirFest’in 3D Afişi Yayında! 2 – 9 Pembe Hayat KuirFest 3D Afişi

Bu sene de pek çok LGBTİ+ yapımı ve etkinliği takipçisiyle buluşturmaya hazırlanan KuirFest, 23 Ocak’ta düzenleyeceği açılış galası ve gösteriminin ardından, Banu Alkan’ın sahne alacağı konser ile dokuzuncu senesini açacak. Düzenlenecek partide DJ performansı ile Zahter, Şevval Kılıç, Özgür Kaktüs, Asîde ve Deus ex Machina sahne alıyor olacak. Aynı zamanda Dudakların Cengi, KuirFest’e özel performanslar ile geceyi şenlendirecek.

Programına dair detayları duyurmaya başlayan festivalin afişi yayımlandı. 3D olarak tasarlanan afiş, gözlükle bakıldığında farklı bir geyik gösteriyor. Geçtiğimiz sene de kesilip birleştirildiğinde karanlıkta parlayan 3 boyutlu geyik haline gelen afişiyle dikkat çeken festival, bu yıl da takipçilerini özel bir afiş ile karşılıyor!

Festivale dair detaylar zamanla www.pembehayatkuirfest.org’ta yer alacak. Takip etmeyi unutmayın!

Festival heyecanınızı #DönerizElbet hashtagi ile paylaşabilirsiniz!

Aynı zamanda İşaret Dili çevirisi de olacak!

23-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da unutulmayacak bir festival yaşatmaya hazırlanan Pembe Hayat KuirFest’in dokuzuncu senesine dair ipuçları gelmeye başladı! 4 gün boyunca sürecek festival, onlarca filmin yanı sıra pek çok söyleşi, panel ve partiye ev sahipliği yapacak. Üstelik düzenlenecek tüm söyleşi ve panellerde İngilizce-Türkçe çevirinin yanı sıra İşaret Dili çevirisi de olacak!

Filmlerde de aynı uygulamanın olması için çalışan festival ekibi, onuncu senesinde daha erişebilir bir festivalle takipçileriyle buluşmayı hedefliyor.

Sekizinci senesinde 3 şehir, iki ülke ve ardından da üç haftalık programı ile Berlin’e giden KuirFest, seneyi dünyanın her yerindeki filmleri dünyanın her yerindeki takipçileri ile buluşturabilmek için kurduğu LGBTİ+ Film Platformu ile kapattı. Dokuzuncu sene hazırlıklarına ara vermeden başlayan festival, 23-26 Ocak tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek!

Dünyanın her yerinden LGBTİ+ yapımlara ulaşıp, programına eklediği filmleri bu sene de Türkiye ve birçok ülkeye taşımayı hedefleyen Pembe Hayat KuirFest’in programında çok özel seçkiler yer alacak. Aynı zamanda her yıl dünyadan festivallerin seçkilerini Türkiye’ye de taşıyan festival, bu sene de sürpriz konuk ve seçkileriyle dolu dolu!

23-26 Ocak tarihleri arasında düzenlenecek 9. Pembe Hayat KuirFest’i takip etmeyi unutmayın!

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Türk-Rus Sinema Sektörleri Paneli 20 Aralık'ta 3 – Burhan Gün

Türk-Rus Sinema Sektörleri Paneli 20 Aralık’ta

20 Aralık Cuma günü İstanbul Üniversitesi Rektörlüğü Binası Doktora Salonu’nda

7. Kayseri Film Festivali 28 Kasım’da Başlıyor!

Anadolu Sinemacılar Derneği tarafından gerçekleştirilecek olan 7. Kayseri Film Festivali