A Quiet Place Filminin Senaristlerinden: Haunt 1 – Haunt Kabus Evi 2

A Quiet Place Filminin Senaristlerinden: Haunt

Bu Kabustan Kaçış Yok!

Tüm dünyada büyük ses getiren A Quiet Place / Sessiz Bir Yer filminin senaristleri, bu sefer yönetmen koltuğunda: Haunt / Kabus Evi. Merakla beklenen filmin yapımcısı ise Hostel / Otel filminden tanıdığımız Eli Roth.

Cadılar Bayramı gecesi üniversiteli bir grup arkadaş, en büyük korkularıyla yüzleşeceklerini iddia eden bir korku evine giderler. Evin girişinde kendilerini karşılayan palyaço maskeli bir adama telefonlarını teslim edip içeri girerler. Odaları tek tek gezmeye başladıklarında ise onları bekleyenin sıradan bir korku evi olmadığını korkunç bir şekilde fark ederler. Çünkü bu evde kabuslar, aslında gerçektir.

A Quiet Place Filminin Senaristlerinden: Haunt 2 – Haunt 2019

A Quiet Place yazarlarından Testere serisini hatırlatan, türünün en iyi örneklerinden biri!
Chicago Sun Times

Bir korku filminde aradığınızdan çok daha fazlasını sunuyor.
Variety

Eli Roth’un yapımcılığında unutulmaz bir korku filmi çıkmış ortaya!
Hollywood Reporter

BUNLARI BİLİYOR MUYDUNUZ?

  • Filmin yönetmenleri Scott Beck ve Bryan Woods aynı zamanda tüm dünyada ses getiren A Quiet Place / Sessiz Bir Yer filminin senaristleri.
  • Korku filmleriyle ünlenen filmin yapımcısı Eli Roth, gerçek hayatta kan görmeye dayanamıyor.
  • Aynı zamanda başarılı bir müzisyen olan başroldeki Katie Stevens, American Idol yarışmasında son sekize kalmayı başarmıştı.
  • Yönetmenler Beck ve Woods, şu an yapımcılığını Sam Raimi’nin üstleneceği bir bilim kurgu dizi projesi üzerinde çalışıyorlar.
  • Filmin müziklerinden, Resident Evil, The Covenant ve 47 Meters Down gibi önemli yapımlarda çalışmış Tomandandy grubu sorumlu.
  • Filmin sanat yönetmeni Austin Gorg, daha önce La La Land, Her, Ready Player One gibi popüler filmlerin sanat yönetmenliğini yapmıştı.

Haunt / Kabus Evi 30 Ekim’de Sinemalarda!

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir