Abraham Lincoln Bu Sefer Vampir Avcısı!

Hollywood’da şu sıralar moda konulardan biri vampirler hiç şüphesiz, fakat ondan daha da moda bir konu var ki, o da Abraham Lincoln! ABD başkanı bu sefer vampir avcısı olarak karşımıza çıkacak.

Abraham Lincoln Bu Sefer Vampir Avcısı! 1 – AbeLincolnEskişehir Film Festivalinde izlediğimiz, yönetmenliğini Robert Redford’un yaptığı ve Lincoln suikastinin sonrasında yaşanan mahkeme sürecini anlatan yapımdan hemen sonra karşımıza bir dönem filmi daha çıkıyor ama bu defa arkadaşlar uçmuş!

Steven Spielberg’ün biyografisini çekmek için uğraştığı ABD’nin eski başkanlarından Lincoln’ü farklı bir portreyle seyirci karşısına getiren ‘Abraham Lincoln: Vampire Hunter’ projesi işte bu iki moda konuyu birleştiren ilginç bir karışım.

Kült konuları ve isimleri alıp, onları vampirlerle ve zombilerle birleştiren yazar Seth Grahame-Smith’in romanından uyarlanan ve yönetmenliğini Timur Bekmambetov’un yaptığı film, Abraham Lincoln’un ‘gizli günlükleri’ üzerinden nasıl vampir avcısına dönüştüğünü anlatıyor… Filmin kadrosunda Benjamin Walker, Anthony Mackie, Dominic Cooper, Mary Elizabeth Winstead gibi isimleri izleyeceğiz.

New Orleans’da 3D olarak çekilen (yazıktır, günahtır, çıkın artık şu 3D şaklabanlığından) film, 2012 yazında vizyona girecek. Bizleri farklı bir filmin beklediği kesin…

Haber kaynağı: http://www.beyazperde.com/haber.asp?id=16980

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir