Acayip Hikayeler 2. Bölüm: Fazilet

Geçtiğimiz Cuma gecesi ilk bölümü ile ekrana gelen, Galip Tekin’in hikayelerinden uyarlanan Acayip Hikayeler, Haluk Bilginer ve Şevval Sam’lı “Öldürmek Üzerine” isimli bölümü ile bir hayli iyi tepkiler aldı. Galip Tekin’den Acayip Hikayeler 2. bölüm merakla bekleniyor.

Acayip Hikayeler 2. Bölüm: Fazilet 1 – 20081703.jpg r 450 x f jpg q x 20120416 084526

Dün gece yayınlanan tekrar bölümü ile de Twitter’da en çok konuşulanlar listesine bir kez daha giren Galip Tekin’den Acayip Hikayeler, özellikle Türk televizyonlarının pek de alışık olmadığı yarım saatlik formatı ile izleyicinin beğenisini kazandı.

Dizi 20 Nisan Cuma gece yarısında ikinci bölümü “Fazilet” ile ekrana gelecek. “Eğer intikam alacaksan, iki mezar kazmalısın” diyen bölümün başrol oyuncuları ise Altan Erkekli ve Begüm Akkaya. Bakalım bu bölüm de ilki kadar beğenilecek mi?

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

2 Yorumlar

  1. blank

    İlk bölümü çok beğendim, ikinci bölümü merakla beklemekteyim. süresi ve oyunculuktan dolayı olsa gerek hiç sıkılmadan çok keyif ile seyrettim ve TV’de bayağı kaliteli bir yapım olarak umarım yerini sağlam alır…

  2. blank

    Öncelikle Galip Tekin hocamın yarattığı ölümsüz eserleri için ellerinden öpüyorum. Gençliğim onun öncelikle Lemanda yayınlanan eserlerini okumakla ve çizgi dünyasını taklit ederek çizmeye çalışmakla geçti. Galip hocamın şimdi de öykülerinin Sinemaya uyarlanmış halini izlemek gurur verici. Bu eserlerin ölümsüzleşmesini iyice perçinleyen Öteki Sinema’ya minnet borçluyuz… Fatih Selçuk, Tiyatro ve Sinema Sanatçısı

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir