Zombi Filmi Ada Filminden Ön Afiş Çalışması

Öteki Sinema yazarlarından Masis Üşenmez’in de şiir meraklısı, duygusal bir zombi’yi canlandıracağı Türk zombi filmi Ada filminden bir ön afiş çalışması… Öteki Sinema için yapacağımız set röportajlarına kadar bunla çitlenin bakalım!

adasst

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

Yazmaya 2003 yılında DivxTR’de başladı ve halefi olan Divx Planet forumlarında “Raven” takma adıyla devam etti. Divx Planet'te bir forum köşesi olarak başlayan Öteki Sinema'yı, 2005 yılında blog olarak devam ettirdi. 2010 yılının başında Beyazperde.com sitesinin eleştirmen kadrosuna katıldı. Aynı dönemde Yeni Harman ve Fotografya dergileri için sinema makaleleri kaleme aldı, online sinema dergisi Cinedergi için dosyalar hazırladı. 2012’de Medyaradar sitesinin sinema yazarlığı ve TV eleştirmenliği görevini üstlendi. Aynı zamanda lisanslı bir yelken sporcusu olan yazar, bir dönem TYF (Türkiye Yelken Federasyonu) yarış fotoğrafçılığı görevini yaptı. 2014 yılında Sinemerkez Akademi’de eğitmenlik yaptı ve akademinin Kocaeli yapılanmasının direktörlüğünü üstlendi. 2014-2016 yılları arasında Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı TV programının yazı grubunu yönetti. Okan Bayülgen’in yönettiği Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası adlı tiyatro oyununda rol aldı. 2017-2018 arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. OFCS (Online Film Critics Society) topluluğuna üye olan yazar, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da yazmaya, Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası'nda oynamaya ve davet edildiği okullarda sinema üzerine seminerler vermeye devam ediyor.

Bak bunu da seversin...

Hammer Korku Külliyatının Yüz Akı: Quatermass Serisi

Annihilation ve Prometheus dahil birçok filme esin kaynağı olmuş, Hammer korku külliyatının yüz akı filmleri: Quatermass serisi.

2 Yorumlar

  1. thumbnail’ler çalışmıyor, en azından chrome’da.

  2. Firefoxta da çalışmıyor maalesef. Olsun tıklayarak baktım.
    Güzel olacağa benziyor.

    Umarım beklentilerimizi fazlasıyla karşılar…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir