Adana Altın Koza Film Festivali Jürisi Belli Oldu

Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması jüri başkanlığını, yönetmen ve senarist Özcan Alper’in üstleneceği, Adana Büyükşehir Belediyesince düzenlenen 29. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde, yapımcı ve festival programcısı Julia Sinkevych, oyuncu Nazan Kesal, oyuncu Levent Özdilek, görüntü yönetmeni Gökhan Atılmış, müzisyen Fahir Atakoğlu ve yazar ve akademisyen Prof. Dr. Umut Tümay Arslan jüri üyesi olarak yer alacak.

Adana Altın Koza Film Festivali Jürisi Belli Oldu 1 – 29 Adana Altin Koza Ulusal Uzun Metraj jurisi

29. Uluslararası Adana Altın Koza Film Festivali’nde bu yıl filmler; Ulusal Uzun Metraj, Belgesel, Uluslararası Kısa, Ulusal Öğrenci Kısa ve Adana Kısa Film bölümlerinde yarışacak.

Dünya sinemasından seçkiler, özel gösterim bölümleri, belgesel gösterimleri, söyleşiler, atölye çalışmaları, sinema sempozyumu, çocuklarla sinema bölümü ve sergiler, festival kapsamında sanatseverlerle buluşacak.

Ulusal Uzun Metraj Film Yarışması başvuruları 10 Ağustos tarihine kadar devam edecek. Yarışma yönetmelik ve başvuru formlarına altinkozaff.org.tr linkinden ulaşılabilecek.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir