Akbank Kısa Film Festivali Senaryolarınızı Bekliyor 1 – Akbank Sanat

Akbank Kısa Film Festivali Senaryolarınızı Bekliyor

3 Eylül 2019

16. Akbank Kısa Film Festivali kapsamında düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum, Türkiye’de kısa film yapım olanaklarını arttırmayı, sinema sektörünün gelişimini desteklemeyi, yapımcı ve yönetmenlerin yeni filmlerine maddi ve manevi katkı sunarak üretimi teşvik etmeyi amaçlıyor. 18-20 Mart 2020 tarihleri arasında dördüncü kez düzenlenecek olan Akbank Kısa Film Forum’da yapım desteği amaçlı bir kısa film senaryo yarışması gerçekleştirilecek.

Akbank Kısa Film Festivali Senaryolarınızı Bekliyor 2 – Akbank Kısa Film Forum

Proje geliştirmeye yönelik etkinliklerin yanı sıra düzenlenecek olan senaryo yarışmasının başvuruları www.akbanksanat.com internet adresi üzerindeki online başvuru formu aracılığıyla 31 Aralık 2019 tarihine kadar yapılabilecek.

Ön seçici kurulun yarışmaya katılan aday senaryolar arasından belirlediği sekiz senaryonun senaristlerinin, jüri üyelerine yapacakları 15’er dakikalık sunumun ardından belirlenecek olan en başarılı senaryo Akbank Sanat tarafından 5 bin TL ile ödüllendirilecek.

16. Akbank Kısa Film Festivali yarışması başvuru formları, Akbank Sanat ya da www.akbankkisafilmfestivali.com ile www.akbanksanat.com adreslerinden temin edilebilir.

www.akbanksanat.com

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

Your email address will not be published.

Optimized by Optimole
blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

1001 Belgesel Film Festivali’nin Teması Belli Oldu 3 – unnamed 1

1001 Belgesel Film Festivali’nin Teması Belli Oldu

Bu yıl, 27 Eylül-2 Ekim tarihleri arasında 15. kez gerçekleştirilecek
!f 2017'ye Başvurular Başladı! 4 – f 2016 Keşif Ödülü Ali Kemal Çınar

!f 2017’ye Başvurular Başladı!

!f 2017’ye başvurular başladı. 16. !f İstanbul Bağımsız Filmler Festivali’ne