Akdeniz Üniversitesi Sinema Topluluğu 3. Kısa Film Günleri 1 – afiştürkçe

Akdeniz Üniversitesi Sinema Topluluğu 3. Kısa Film Günleri

13 Şubat 2013

Akdeniz Üniversite Sinema Topluluğu 3. Kısa Film Günleri, sinemanın artık sanattan ziyade ticari bir meta olarak görülmesine ve akabinde maddi kaygılar temelinde şekillen sinema festivallerine, alternatif bir yaklaşım sunmak ve tüm kısa filmcileri özgün üretimlerini yarıştırmadan paylaşabileceği bir zemin oluşturmak amacıyla düzenlenmekte…

afiştürkçe

4 Mart tarihinde başlayacak olan ‘Kısa Film Günleri’ 8 Martta son bulacaktır. Son katılım tarihi 15 Şubat. Etkinlikler sadece kısa film gösterimleriyle sınırlı olmayıp, paneller, söyleşiler, atölyeler gibi pek çok alternatif etkinlik de bu hafta içinde gerçekleştirilecek. Bu kapsamda başvuru yapacak olan kişi veya kurumlar sadece kısa film paylaşımına katılmak için değil, hafta boyunca panel, söyleşi, atölye gibi etkinlikler de gerçekleştirmek için talepte bulunabilirler. ‘Kısa Film Günleri’ programı 15 Şubat olan son katılım tarihinden sonra kesinleşecektir.

blank

Murat Tolga Şen

1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

“Hadi Ucuz Bir Film Çekelim”

Ödüllü Kısa Filmler Vizyona Giriyor! 2 – Buhar

Ödüllü Kısa Filmler Vizyona Giriyor!

Antalya Sinema Derneği’nin girişimleriyle artık kısa filmler de vizyona girecek.