Alita: Savaş Meleği Yeni Fragman Yayında

22 Şubat’ta vizyona girecek Alita: Battle Angel / Alita: Savaş Meleği filminin yeni fragmanı yayında!

İki efsane isim; James Cameron ve Robert Rodriguez bir araya geliyor! Yirmi altıncı yüzyılda, bir bilim insanı tarafından hurda yığınından bir cyborg kurtarılır ve bu cyborg aslında çok önemli bir bilgi kaynağıdır. Alita: Battle Angel / Alita: Savaş Meleği 22 Şubat’ta vizyonda.

Konu: Alita, kim olduğunu veya nereden geldiğini bilmediği bir halde tanımadığı bir gelecekte uyanır. Şefkatli bir doktor olan Ido onu yanına alır ve cyborg görüntüsünün altında olağanüstü bir geçmişe sahip genç bir kadının kalbi ve ruhu olduğunu fark eder. Alita yeni hayatına alışmaya çalışırken, Doktor Ido da onu gizemli geçmişinden korumaya çalışır. Yeni arkadaşı Hugo ise Alita’nın anılarını tetiklemesine yardımcı olmak ister. Bu sırada şehri yöneten tehlikeli ve yozlaşmış güçler Alita’nın peşine düşer. Eşi benzeri görülmemiş dövüş yeteneklerine sahip olduğunu fark eden Alita, geçmişine dair bir ipucu elde edecektir. Tehlikeli insanlarla karşı karşıya olan Alita; arkadaşlarının, ailesinin ve dünyasının kurtarılmasında kilit rol oynayacaktır.

Yönetmen: Robert Rodriguez
Senaryo: James Cameron, Laeta Kalogridis, Robert Rodriguez
Oyuncular: Rosa Salazar, Christoph Waltz, Jennifer Connelly, Michelle Rodriguez, Mahershala Ali, Eiza Gonzalez, Casper Van Dien, Jeff Fahey, Sam Medina, Marko Zaror

SEVDİYSEN PAYLAŞ BAŞKALARI DA OKUSUN
Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir