Alternatif Big Bad Wolves Posterleri 1 – big bad wolves

Alternatif Big Bad Wolves Posterleri

19 Ocak 2014

Big Bad Wolves poster 4Quentin Tarantino’nun “geçtiğimiz senenin en iyi filmlerinden biri” açıklamasından sonra bu sözleri postere taşımaya karar veren Big Bad Wolves’un yeni alternatif posterleri meydana çıktı.

Daha önce ‘pek yakında’ köşemizde yer verdiğimiz Big Bad Wolves‘un başrollerinde Footnote’dan tanıdığımız Lior Ashkenazi’nin yanı sıra Tzachi Grad, Rotem Keinan ve Dov Glickman yer alıyor.

“Bir dizi vahşi cinayet, üç adamın yollarının kesişmesine sebep olur. Son kurbanın babası ve bir polis intikam almak için yemin eder. Cinayetlerin baş şüphelisi olan bir din öğretmeni, önce tutuklanır, ancak bir polis hatası yüzünden serbest bırakılır. Kanun dışı metotlarla yoluna devam etme kararı alan intikamcı polis, şüphelinin peşine düşer.”

Aharon Keshales ve Navot Papushado tarafından yazılıp yönetilmiş olan Big Bad Wolves, ilk olarak Nisan 2013’te Tribeca Film Festivali’nde gösterilmiş ve büyük beğeni almıştı. Sonrasında ise birçok önemli korku ve fantastik film festivalini dolaştı. Magnet Releasing tarafından ABD gösterim hakları satın alınan film, şu anda VOD kanalıyla Amerikalı seyircilerin beğenisine sunulmuş durumda.

Big Bad Wolves poster 5

Big Bad Wolves US Trailer

Big Bad Wolves Featurette

blank

Murat Kızılca

1971 İstanbul doğumlu. Aylık online sinema dergisi CineDergi ve aylık kültür sanat dergisi kargamecmua için sinema yazıları kaleme alıyor. 2008 yılından beri katkı sağladığı Öteki Sinema’da bir yandan da editörlük görevini sürdürüyor.

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Netflix'e Berkun Oya İmzalı Yeni Bir Dizi Geliyor 2 – Berkun Oya

Netflix’e Berkun Oya İmzalı Yeni Bir Dizi Geliyor

Dünyanın lider internet eğlence hizmeti Netflix, Berkun Oya önderliğinde sosyal
Dovlatov 10 Ağustos'ta Başka Sinema'da 3 – Dovlatov 2

Dovlatov 10 Ağustos’ta Başka Sinema’da

Dünya prömiyerini Berlin’de yapan, yönetmenliğini Aleksey German'ın üstlendiği Dovlatov 10