Altın Çınar'da Onur Ödülleri Belli Oldu 1 – Kayseri Altın Çınar Film Festivali

Altın Çınar’da Onur Ödülleri Belli Oldu

3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali’nde; bu sene de, Türk Sinemasına uzun yıllar emek vermiş emektar oyunculara onur ödülleri takdim edilecek…

5-8 Mayıs 2015 tarihleri arasında düzenlenecek olan 3. Uluslararası Kayseri Altın Çınar Film Festivali, Forum Kayseri Sinemaları’nda muhteşem bir törenle açılışını yapacak. Açılış töreninde ‘Öyle Sevdim ki Seni‘’ filminin özel gösteriminin ardından, usta oyuncu Kayhan Yıldızoğlu’na ‘’Yaşam Boyu Onur Ödülü’’ verilecek. Birçok film gösterimi, etkinlik ve söyleşilerle Kayseri’yi sinemayla buluşturacak festivalin 8 Mayıs 2015 Cuma tarihinde Kadir Has Kültür ve Sanat Merkezinde yapılacak olan ‘’Gala Gecesi’nde ise; Suna Selen, Suzan Avcı ve Yılmaz Köksal’a ‘’Sinemanın Çınarı’’ ödülü verilmesinin ardından, Karadenizli Grup Patika’nın birbirinden eğlenceli şarkılarıyla, festival kapanışını yapacak.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Optimized by Optimole