Altın Çocuk Aralık Ayında Sinematik’te

Altın Çocuk Aralık Ayında Sinematik’te! Onar films 14. DVD olarak Göksel Arsoy’un Altın Çocuk filmini piyasaya sürüyor… Müthiş bir haber!

2 kopya

İçerisinde fantastik unsurlar da bulunduran Altın Çocuk filminin bu şekilde çok detayli bir DVD şeklinde basılacak olması üzerine bizler de Sinematik’i Altın Çocuk’a ayırmaya karar verdik. Aralık ayı boyunca sadece Altın Çocuk değil; Yeşilçam’da James Bond etkisi olan filmler, James Bond film müziklerinin Yesilçam’daki deşifreleri, kısa film yönetmeni Onur Çetincengiz ile bir röportaj ve Altın Çocuk Kilink’e Karşı’nın hikayesi de yer alacak.

1 kopya

Ayrica elimize zamanında geçtiği zaman Onar Films etiketli Göksel Arsoy’un Altın Çocuk DVD’si üzerine detaylı bir yazı da paylaşmak istiyoruz.

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir