Altın Fırçalı Adam Gösterimleri Devam Ediyor 1 – Altın Fırçalı Adam banner

Altın Fırçalı Adam Gösterimleri Devam Ediyor

14 Mayıs 2018

Aslan Şükür belgeseli Altın Fırçalı Adam’ın 2 Mayıs’ta başlayan gösterimleri devam ediyor. Altın Fırçalı Adam, 17 Mayıs Perşembe günü, saat 20.00’de Kadıköy Belediyesi Barış Manço Kültür Merkezi’nde seyirciyle buluşuyor.

Altın Fırçalı Adam Gösterimleri Devam Ediyor 2 – Altın Fırçalı Adam poster

Altın Fırçalı Adam belgeseli; Zagor, Kızılmaske, Mandrake, Tom Braks, Gordon, Alaska, Judas, Jeriko, Yüzbaşı Volkan, Atlantis, Teksas, Tommiks ve daha onlarca çizgi karakterin ülkemizde yayınlanan serilerinin kapaklarına imza atarak birkaç jenerasyonun bu karakterlerin sevilmesinde, benimsemesinde büyük emekler veren, James Bond ve Barbara Cartland roman kapaklarından çocukluğumuzda okuduğumuz pek çok kitaba belki de ilk etapta kapaklarına bakarak ilgi duymamızı sağlayan büyük usta Aslan Şükür’ün öyküsünü anlatıyor.

Aslan Şükür’ün çizim kariyerinin de haritası niteliği taşıyan tablo kalitesindeki çalışmaların seyirciyle buluşacağı belgeselde; değerli sanatçımızı yeni nesillere anlatırken, eski hayranlarının da kendisini daha yakından tanıma fırsatı bulması amaçlanıyor. Ülkemizde gelecek nesillere kalıcı bir çalışma bırakma hedefiyle çıkılan yolda çizgi romanın bilinirliğine katkı sağlamak da amaçlar arasında.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Altın Fırçalı Adam Sosyal Medya Linkleri

[/box]

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Mockbuster Forever: Asylum'un Yeni İncileri 3 – Ape vs Monster 09

Mockbuster Forever: Asylum’un Yeni İncileri

Mockbuster denince akla ilk gelen yapım şirketi The Asylum'un son
Cadılar Bayramı Öldürür Filminden Kamera Arkası Video 4 – Halloween Kills Cadilar Bayrami Oldurur 1

Cadılar Bayramı Öldürür Filminden Kamera Arkası Video

David Gordon Green’in yönettiği Halloween Kills / Cadılar Bayramı Öldürür