24. Ankara Film Festivali’ne Başvurular Başladı

Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından, Halk Bankası ana sponsorluğunda düzenlenen 24. Ankara Film Festivali, 14-24 Mart 2013 tarihleri  arasında gerçekleştirilecek. Ulusal Kısa Film, Ulusal Belgesel Film ve Ulusal Uzun Film yarışmaları için son başvuru tarihi 14 Ocak 2013 olarak belirlendi.

24. Ankara Film Festivali'ne Başvurular Başladı 1 – Ankara Film Festivali

14-24 Mart 2013 tarihleri arasında 24. kez sinemaseverlerle buluşacak olan festival kapsamında, gerek ulusal sinemanın sanatsal gelişimine katkıda bulunmak, gerekse yeni yapımları ve sinemacıları desteklemek amacıyla Ulusal Kısa Film, Ulusal Belgesel Film ve Ulusal Uzun Film kategorilerinde düzenlenen yarışmalar ve gösterimler için başvurular başlamıştır.

Yarışmalar ve gösterimler için yönetmelik ve başvuru formlarına http://www.filmfestankara.org.tr adresinden ulaşılabilir. Yarışmalara katılmak isteyenler başvuru formları ve yönetmelikte belirtilen belgeler ile birlikte filmlerini, 14 Ocak 2013 tarihine kadar Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı, Ankara Uluslararası Film Festivali (Farabi Sok. 29/1, Çankaya, 06690 Ankara) adresine gönderebilirler.

Başvurularla ilgili Ulusal Kısa Film için nationalshortfilm@filmfestankara.org.tr,

Ulusal Belgesel Film için nationaldocfilm@filmfestankara.org.tr,

Ulusal Uzun Film için nationalfilm@filmfestankara.org.tr adreslerinden, program yönetmenleriyle iletişime geçilebilir.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir