Ankara’nın Afiş Tasarımı Yarışması Başvuruları Başladı

T.C. Kültür ve Turizm Bakanlığı desteğiyle Dünya Kitle İletişimi Araştırma Vakfı tarafından 4-12 Kasım 2021 tarihlerinde düzenlenecek 32. Ankara Film Festivali’nin afişi, afiş tasarımı yarışması ile belirlenecek.

Bireysel katılıma açık olan 32. Ankara Film Festivali Afiş Tasarımı Yarışması’na gönderilen eserlerin, daha önce yurt içinde ve yurt dışında herhangi bir yarışma ya da sergiye katılmamış, hiçbir yerde yayınlanmamış, özgün olması ve eser içinde kullanılacak olan görsellerin herhangi bir yerden kopya edilmemiş olması gerekmektedir.

Festivalin duyurulması ve tanıtımında önemli katkı sağlayacak afişin sahibine, 5.000 TL ödül verilecek. 1 Mart 2021’de başlayan başvuru süreci 15 Eylül 2021’e kadar devam edecek. Güncel yönetmelik şartlarına ve başvuru formuna filmfestankara.org.tr/afis-yarismasi-basvuru-formu üzerinden ulaşabilirsiniz.

Ankara'nın Afiş Tasarımı Yarışması Başvuruları Başladı 1 – 32 Ankara Film Festivali afis yarismasi

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir