Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Fragman 1 – Annabelle Creation 01

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Fragman

7 Nisan 2017

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Vizyon Tarihi: 18 Ağustos

2014 tarihli Annabelle, büyük bir gişe başarısı sağlayıp, toplam 527 milyon dolar hasılat yapmıştı. Yeni filmin yapımıcılığını Peter Safran ve James Wan üstleniyorlar. İkili, Korku Seansı filmleriyle de büyük etki yaratmıştı.

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu Fragman 2 – Annabelle Creation 02

Küçük kızları birkaç yıl önce trajik bir şekilde ölen, oyuncak bebek yapımıyla uğraşan bir adam ve eşi, kapanan bir yetimhanenin kızlarını ve görevli rahibesini evlerinde misafir ederler. Daha sonrasında da oyuncakçının yarattığı lanetli Annabelle’in hedefi haline gelirler.

Lights Out / Işıklar Sönünce (2016) ile tanıdığımız David F. Sandberg’in yönettiği filmin senaryosu, lanetli oyuncak bebeğin kendine ait ilk filminin de yazarı Gary Dauberman’a ait. Filmin başrol oyuncuları ise şöyle sıralanıyor: Stephanie Sigman, Talitha Bateman, Lulu Wilson, Philippa Anne Coulthard, Grace Fulton, Lou Lou Safran, Samara Lee, Tayler Buck, Anthony LaPaglia ve Miranda Otto.

Annabelle: Kötülüğün Doğuşu filminin tüm dünya çapında 18 Ağustos 2017’den itibaren vizyona gireceği açıklandı. Filmin Türkiye gösterim tarihi de 18 Ağustos olarak planlanıyor.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Gran Turismo İlk Fragman 3 – Gran Turismo 2023 1

Gran Turismo İlk Fragman

Oyunculuktan yarış pilotluğuna... Gerçek bir hikâyeden uyarlanan Neill Blomkamp imzalı
Ön Bakış: Annihilation 4 – Annihilation 2018

Ön Bakış: Annihilation

Ön Bakış Annihilation: Hollywood’un bağımsız sinemadan devşirdiği son yönetmen Alex