Ant-Man and the Wasp Resmi Fragman 2

Vizyon Tarihi: 6 Temmuz 2018

Marvel Sinematik Evreni’ndeki şaşırtıcı küçülme becerisine sahip kahramanları konu alan yeni bir bölümle Ant-Man and the Wasp geliyor.

Ant-Man and the Wasp Resmi Fragman 2 1 – Ant Man and the Wasp poster

Kaptan Amerika: Kahramanların Savaşı filminin ardından Scott Lang hem baba hem süper kahraman olarak seçimlerinin sonucuyla uğraşmaktadır. Bir yandan ev yaşamı ile Ant-Man olarak sorumluluklarını dengede tutmaya çalışırken, acil bir görevle birlikte Hope van Dyne ve Dr. Hank Pym ile karşı karşıya kalır. Scott bir kez daha kostümünü giymek ve geçmişin sırlarını ortaya çıkarmak için Wasp ile omuz omuz savaşmayı öğrenmek zorundadır.

Ant-Man and the Wasp filminin yönetmenliğini Peyton Reed yapıyor. Başrollerinde ise Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Pena, Walton Goggins, Bobby Cannavale, Judy Greer, Tip “T.I.” Harris, David Dastmalchian, Hannah John-Kamen, Abby Ryder Fortson, Randall Park ve ayrıca Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne ve Michael Douglas oynuyor.

Yapımcılığını Kevin Feige ile birlikte Louis D’Esposito, Victoria Alonso, Stephen Broussard, Charles Newirth ve Stan Lee yapıyor. Senaryoyu Chris McKenna, Erik Sommers, Paul Rudd, Andrew Barrer ve Gabriel Ferrari yazdı.

Ant-Man and the Wasp 6 Temmuz 2018’de gösterime girecek.

Yönetmen: Peyton Reed
Senaryo: Chris McKenna, Erik Sommers, Paul Rudd, Andrew Barrer, Gabriel Ferrari
Oyuncular: Paul Rudd, Evangeline Lilly, Michael Pena, Walton Goggins, Bobby Cannavale, Judy Greer, Tip “T.I.” Harris, David Dastmalchian, Hannah John-Kamen, Abby Ryder Fortson, Randall Park, Michelle Pfeiffer, Laurence Fishburne, Michael Douglas

Ant-Man and the Wasp Resmi Fragman 2 2 – Ant Man and the Wasp 1

Ant-Man and the Wasp Resmi Fragman 2 3 – Ant Man and the Wasp 5

Ant-Man and the Wasp Resmi Fragman 2 4 – Ant Man and the Wasp 6

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir