Antalya Film Forum’a Başvurular Açıldı 1 – Antalya Altın Portakal Film Festivali

Antalya Film Forum’a Başvurular Açıldı

24 Temmuz 2020

3-10 Ekim 2020 tarihlerinde Antalya Büyükşehir Belediyesi’nin ev sahipliğinde gerçekleştirilecek 57. Antalya Altın Portakal Film Festivali kapsamında düzenlenecek Antalya Film Forum’a başvurular açıldı. Festivalin Türkiye’den film projelerine maddi destek sağlayan ve projeleri uluslararası film profesyonelleriyle buluşturan platformu, 5-7 Ekim 2020 tarihlerinde yapılacak. Forum kapsamında bu yıl ilk kez Diziler / Mini Diziler Pitching Platformu düzenlenecek.

Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek yaptığı yazılı açıklamada, Antalya Film Forum kapsamında Uzun Metraj Kurmaca Pitching Platformu, Uzun Metraj Kurmaca Work in Progress, Belgesel Film Work in Progress ve Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu Pitching Platformu’nun yanı sıra bu yıl ilk kez Diziler / Mini Diziler Pitching Platformu da düzenleneceğini ve toplam 390.000 TL ödül dağıtılacağını belirtti.

Uzun Metraj ve Belgesel Filmler Work in Progress Platformu için son başvuru tarihi 20 Ağustos 2020 Perşembe, Uzun Metraj Kurmaca Pitching Platformu ve Sümer Tilmaç Antalya Film Destek Fonu Pitching Platformu için son başvuru tarihi 14 Ağustos 2020 Cuma olarak belirlendi. Diziler / Mini Diziler Pitching Platformu ile ilgili bilgiler önümüzdeki günlerde paylaşılacak.

Antalya Film Forum salgın önlemleri nedeniyle bu yıl çevrimiçi düzenlenecek. Ödüller 7 Ekim 2020 Çarşamba günü düzenlenecek törende açıklanacak.

Antalya Film Forum’a Başvurular Açıldı 2 – 57 Antalya Altın Portakal Film Festivali logo

Antalya Film Forum’a başvuru koşulları ve detaylı bilgi için: http://antalyaff.com/tr/

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

This will close in 20 seconds

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Canlandıranlar Film Festivali 21 Nisan’da Başlıyor 3 – anneyc feral 580x347

Canlandıranlar Film Festivali 21 Nisan’da Başlıyor

4.Uluslararası Canlandıranlar Film Festivali 21 Nisan 2016 tarihinde başlıyor.
Ulusal Uzun Proje Geliştirme Desteği Yarışması Projeleri 4 – 30 Ankara FF Birincisi Karanlıkta Islık Çalanlar

Ulusal Uzun Proje Geliştirme Desteği Yarışması Projeleri

31. Ankara Film Festivali’nin yerli sinemaya destek platformu Ulusal Uzun