Antep Kısa Film Günleri 20-22 Kasım'da YouTube'da 1 – Gaziantep

Antep Kısa Film Günleri 20-22 Kasım’da YouTube’da

20 Kasım 2020

“Gel Ses Ver!” çağrısına yanıt veren kısa filmcilerin katkılarıyla 100’den fazla başvuru arasından seçilen filmler, yerel ve ulusal seçki başlıkları altında kendilerine yer buldu. Antep Kısa Film Günleri, sinema salonlarının yıl sonuna kadar kapatılması nedeniyle 20-22 Kasım tarihlerinde sadece youtube.com/bigbangveberisi kanalında izleyiciyle buluşacak.

Kültür için Alan tarafından desteklenen Antep Kısa Film Günleri, big bang ve berisi gönüllüleri tarafından organize ediliyor.

Antep Kısa Film Günleri izleyicilere toplumsal cinsiyetten ekolojik yaşama, mültecilerle ilgili yaşam kesitlerinden kadın cinayetlerine, Kanal İstanbul’ dan işçilere, LGBTi+ bireylerin yaşamından adaletin günümüzdeki yansımasına, Antep’in birkaç yıl önceki sokaklarında geçen hikayelerden unutulmaya yüz tutmuş mesleklere, yas süreçlerinden kuryelerin yaşamına dek birçok konuya değinen kısa filmleriyle çeşitlilik içeren bir program sunuyor. Bu seyirlik zevkin yanında izleyicilerin hayata bakışında yeni pencereler açmalarına bir vesile olmak amaç ediniliyor.

Antep Kısa Film Günleri 20-22 Kasım'da YouTube'da 2 – Antep Kisa Film Gunleri

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Pera Film’den Yaza Özel Bir Program: Kumsalda 3 – Kumsalda Pauline at the Beach

Pera Film’den Yaza Özel Bir Program: Kumsalda

Pera Müzesi, yaz sezonunu Kumsalda film programı ile karşılıyor. Program
Edi ile Büdü Tiyatrocu Star TV Kült Filmler Kuşağı'nda 4 – Edi ile Büdü Tiyatrocu

Edi ile Büdü Tiyatrocu Star TV Kült Filmler Kuşağı’nda

Sakarlıklar, sululuklar ve saf ama sevimli kahramanlar... Biraz farklı ama