Antisocial 2 / Antisosyal 2 Vizyonda! 1 – SAM upside down scream 2

Antisocial 2 / Antisosyal 2 Vizyonda!

22 Haziran 2018

Merakla beklenen korku filmi Antisocial 2 / Antisosyal 2 bu hafta vizyona giriyor. Sosyal medya sitelerinin gelecekte kullanıcılarını kendilerine bağlamak için her yolu deneyeceği tezi üzerinden; sosyal medyayı korku türüyle buluşturan Antisocial serisinin devam filmi Antisocial 2‘de ilk filmde olduğu gibi yine Michelle Mylett başrolde yer alıyor. Chad Archibald, Cody Calahan ve Jeff Maher’in yazıp; Cody Calahan’ın yönettiği filmde Mylett’a; Stephen Bogaert, Josette Halpert, Samuel Faraci, Kassandra Santos Millen ve Kristina Nicoll eşlik ediyor.

Antisocial 2 / Antisosyal 2 Vizyonda! 2 – unnamed

Antisocial 2 / Antisosyal 2 Vizyonda! 3 – Antisosyal optimizeDFGS’den ilk film

Ünlü yönetmen Biray Dalkıran’ın DFGS (Düş Fabrikası Görüntü Sanatları) isimli firmasıyla yurtdışından getirdiği ilk film olan Antisocial 2, MC Film dağıtımıyla vizyona giriyor. Biray Dalkıran, bu  film ile dağıtım sektörüne de adım atmış oluyor. Antisocial 2 / Antisosyal 2‘nin ardından 13 Temmuz’da Scarecrows / Korkuluk ve sonrasında da Family Games / Aile Oyunları filmleri gösterime girecek.

Michelle Mylett’tan destek

Filmdeki geri sayımdan esinlenerek hazırlanan sosyal medya kampanyası büyük ilgi gördü. Türkiye’den pek çok ünlü ismin paylaştığı görselleri; filmin başrol oyuncusu Michelle Mylett da Instagram hesabından paylaşarak, filmin Türkiye gösterimine destek verdi.

[box type=”info” align=”” class=”” width=””]

Yönetmen: Cody Calahan
Senaryo: Chad Archibald, Cody Calahan, Jeff Maher
Oyuncular: Michelle Mylett, Stephen Bogaert, Josette Halpert, Samuel Faraci, Kassandra Santos Millen, Kristina Nicoll, Cody Ray Thompson, Alen Delain, Jake Michaels, Robbie Graham-Kuntz

[/box]

Konu: Sosyal medya sitesi “The Social Redroom”un kullanıcılarını daha uzun süre sitede tutmak için sitenin koduna yerleştirdiği sübliminal sinyal ile bulaşan virüs, kullanıcılarını adeta zombiye çevirmektedir. Virüs ile oluşan tümör, radikal bir uygulama ile alınarak normale dönülebilse bile, bu işlem duruma tam olarak çare olamamaktadır. Site yeni bir güncelleme için geri sayım yapmaktadır ve kimse güncelleme sonucunda ne olacağını bilmemektedir.

Virüse maruz kalan ve bu uygulama ile kurtulan Sam; yeni doğan bebeğinin kaçırılmasının üstünden yıllar geçse de, virüsten etkilenen kullanıcıların istila ettiği dünyada oğlunu aramaya devam etmektedir. Bean adında genç bir kızla arkadaş olmasının ardından Sam, yakalanarak Redroom virüsüne tedavi arayan bir tesise kilitlenir. Burada kapana kısılan ve işkence gören Sam, Redroom sitesindeki güncelleme %100’e ulaşıp, son aşamaya geçmeden önce tesisten kurtulmak zorundadır.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

Yine mi Cinnet Geçireceğiz? 4 – The Shining

Yine mi Cinnet Geçireceğiz?

Warner Bros, Kubrick imzalı ünlü korku klasiği The Shining'in öncesini
İran’ın İlk Vampir Filmi !f İstanbul’da! 5 – AGirlWalksHomeAloneAtNight01

İran’ın İlk Vampir Filmi !f İstanbul’da!

14. !f İstanbul Uluslararası Bağımsız Filmler Festivali’nin heyecanla beklenen filmlerinden