Araf 2 Filminden Fragman Yayınlandı

On iki yıl aradan sonra devam filmiyle geri dönecek olan Araf 2 filminden fragman yayınlandı. Biray Dalkıran’ın yazıp yönettiği korku gerilim filmi Araf 2’nin başrollerinde Emre Kızılırmak, Cevahir Turan, Kaan Songün, Recep Aktuğ, Şahin Sekman, Fatih Dağıdır, Reyhan İlhan ve Caner Gezen yer alıyor.

Yapımcılığını Biray Dalkıran, Asuman Şener ve Mert Güner’in üstlendiği, görüntü yönetmenliğini Cihan Kahraman’ın yaptığı filmin müziklerini ise Gürkan Çakıcı hazırladı.

Araf 2, Bir Film dağıtımıyla 14 Aralık’ta sinemalarda olacak.

“Cin Bebek Doğuyor”

Birbirini çok seven ve mutlu bir evlilikleri olan Kübra ve Ahmet’in hayatları anlam veremedikleri olaylar nedeniyle kabusa dönüşür. Doktor, Kübra’ya sara teşhisi koyarken; mahallenin imamı Kübra’ya cin musallat olduğunu iddia eder. Ahmet bu olanlara mantıklı bir açıklama bulmaya çalışırken, Kübra’nın babaannesinin ölmesi, kilitli bir dolapta yok edilemeyen bir muskanın bulunması, Kübra’nın günden güne kötüleşen hastalığı karşısında ne yapacağını bilemez. Karşı karşıya oldukları cin en acımasız cin kabilesi olan Cühenna Kabilesi’nin Padişahı’dır.

blank

Tür: Korku / Süre: 86 dk.
Oyuncular: Emre Kızılırmak, Cevahir Turan, Kaan Songün, Recep Aktuğ, Şahin Sekman, Fatih Dağıdır, Reyhan İlhan, Caner Gezen
Yönetmen: Biray Dalkıran
Senaryo: Biray Dalkıran
Yapımcı: Biray Dalkıran, Asuman Şener, Mert Güner
Görüntü Yönetmeni: Cihan Kahraman
Kurgu: Selçuk Erdin
Genel Koordinatör: A. Mert Gürkan
Yapım Koordinatörü: Moris Ç. Gargılı
Müzik: Gürkan Çakıcı
Ses Tasarım: Samet Önder

blank

Share
blank

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir