Araf 2'den Haber Var! 1 – Biray Dalkıran

Araf 2’den Haber Var!

Araf 2’den haber var! Akasya Asıltürkmen ve Murat Yıldırım’ın başrollerinde oynadığı 2006 yapımı korku gerilim filmi Araf’ın devam filmi geliyor. Biray Dalkıran’ın yöneteceği filmin vizyon tarihi 29 Haziran 2018 olarak açıklandı.

Araf 2'den Haber Var! 2 – Araf 2

Biray Dalkıran, Mart ayı başında Türkiye’de de gösterime giren, Amerika’da çektiği ilk filmi The Crossbreed ile gündeme gelmişti. Film kısa bir süre önce de dünya çapında DVD ve VOD olarak yayınlanmış; ITunes, Amazon, Google Play, PlayStation, Xbox, Vudu gibi pek çok platformda yerini almıştı.

The Crossbreed’in Türkiye dağıtımını yapan MC Film (Oktay Arabacı) ve Biray Dalkıran’ın yapım şirketi DFGS, bu film ile birlikte güçlerini birleştirmişlerdi. Oktay Arabacı DFGS’ye, Biray Dalkıran da MC Film’e ortak olmuştu. Araf 2’nin yapımcılığını da DFGS, MC Film ve henüz isimleri açıklanmayan iki yapımcı firma daha üstleniyor. Filmin Türkiye dağıtımını MC Film; yurtdışı dağıtımını ise BD America yapacak.

Kadrosu için sürpriz isimlerle görüşüldüğü belirtilen sezonun iddialı korku filmlerinden biri olmaya aday Araf 2, şimdiden korkusever sinema seyircilerinin takip listelerine girdi.

blank

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir