Araf 2 Filminin Oyuncu Seçmeleri Devam Ediyor 1 – Araf 2 Oyuncu Seçmeleri

Araf 2 Filminin Oyuncu Seçmeleri Devam Ediyor

Biray Dalkıran’ın merakla beklenen yeni korku gerilim filmi Araf 2’nin oyuncu seçmeleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde filmin başrol erkek oyuncusunun, Savaşçı dizisinde canlandırdığı “Temo” karakteriyle büyük beğeni toplayan Burak Sarımola olduğu açıklanmıştı. Sarımola’nın ardından Kaan Songün ve Emre Yeşilöz de filmin kadrosuna dahil olmuştu. Filmin başrol kadın oyuncusu ise henüz belirlenmedi. “Kübra” isimli karakter için seçmeler devam ediyor.

Araf 2 Filminin Oyuncu Seçmeleri Devam Ediyor 2 – Araf 2

2006 yapımı ilk filmde Murat Yıldırım ve Akasya Asıltürkmen başrollerdeydi. 12 yıl sonra gelen devam filminde ise Burak Sarımola’ya kimin eşlik edeceği heyecanla bekleniyor. Biray Dalkıran, kişisel instagram hesabında (instagram.com/BirayDalkiran) oyuncu seçmelerinin videolarını paylaşarak, takipçilerinin heyecanını daha da artırıyor.

Biray Dalkıran, Mart ayı başında Türkiye’de de gösterime giren, Amerika’da çektiği ilk filmi The Crossbreed ile gündeme gelmişti. Film kısa bir süre önce de dünya çapında DVD ve VOD olarak yayınlanmış; ITunes, Amazon, Google Play, PlayStation, Xbox, Vudu gibi pek çok platformda yerini almıştı.

The Crossbreed’in Türkiye dağıtımını yapan MC Film (Oktay Arabacı) ve Biray Dalkıran’ın yapım şirketi DFGS, bu film ile birlikte güçlerini birleştirmişlerdi. Oktay Arabacı DFGS’ye, Biray Dalkıran da MC Film’e ortak olmuştu. Araf 2’nin Türkiye dağıtımını MC Film; yurtdışı dağıtımını ise BD America yapacak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir