Araf 2 Filminin Oyuncu Seçmeleri Devam Ediyor

Share

Biray Dalkıran’ın merakla beklenen yeni korku gerilim filmi Araf 2’nin oyuncu seçmeleri devam ediyor. Geçtiğimiz günlerde filmin başrol erkek oyuncusunun, Savaşçı dizisinde canlandırdığı “Temo” karakteriyle büyük beğeni toplayan Burak Sarımola olduğu açıklanmıştı. Sarımola’nın ardından Kaan Songün ve Emre Yeşilöz de filmin kadrosuna dahil olmuştu. Filmin başrol kadın oyuncusu ise henüz belirlenmedi. “Kübra” isimli karakter için seçmeler devam ediyor.

blank

2006 yapımı ilk filmde Murat Yıldırım ve Akasya Asıltürkmen başrollerdeydi. 12 yıl sonra gelen devam filminde ise Burak Sarımola’ya kimin eşlik edeceği heyecanla bekleniyor. Biray Dalkıran, kişisel instagram hesabında (instagram.com/BirayDalkiran) oyuncu seçmelerinin videolarını paylaşarak, takipçilerinin heyecanını daha da artırıyor.

Biray Dalkıran, Mart ayı başında Türkiye’de de gösterime giren, Amerika’da çektiği ilk filmi The Crossbreed ile gündeme gelmişti. Film kısa bir süre önce de dünya çapında DVD ve VOD olarak yayınlanmış; ITunes, Amazon, Google Play, PlayStation, Xbox, Vudu gibi pek çok platformda yerini almıştı.

The Crossbreed’in Türkiye dağıtımını yapan MC Film (Oktay Arabacı) ve Biray Dalkıran’ın yapım şirketi DFGS, bu film ile birlikte güçlerini birleştirmişlerdi. Oktay Arabacı DFGS’ye, Biray Dalkıran da MC Film’e ortak olmuştu. Araf 2’nin Türkiye dağıtımını MC Film; yurtdışı dağıtımını ise BD America yapacak.

Share

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir