Arif V 216'dan İlk Fragman! 1 –

Arif V 216’dan İlk Fragman!

17 Mart 2017

G.O.R.A. ve A.R.O.G.’dan sonra Cem Yılmaz’ın bir kez daha Arif karakterini canlandıracağı bilimkurgu parodisi Arif V 216’dan ilk teaser fragman karşınızda.

Arif V 216'dan İlk Fragman! 2 – DQii3DiX4AAUvhY

Film, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın 2004 yılında vizyona giren filmi G.O.R.A.’nın baş kahramanlarını ele alıyor. Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216’nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturuyor. Popüler kültür nostaljisi yaparken bir bilimkurgu macerası yaşatmayı da ihmal etmeyen Arif V 216, 2018’in en çok izlenen filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Filmde Çağlar Çorumlu Zeki Müren, Zeynep Farah Abdullah Ajda Pekkan, Maria Anastasiyeva Filiz Akın, Murat Arkın ise babası Cüneyt Arkın karakterine hayat verecek. Filmin sürprizlerinden biri de Türk Sineması’nın iki önemli ismi Sadri Alışık ve Ayhan Işık olacak. Sadri Alışık’ı Mert Fırat, Ayhan Işık’ı ise Şükrü Özyıldız canlandıracak.

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

48 Saat Film Projesi 2016 3 – 48 Saat Film Projesi banner

48 Saat Film Projesi 2016

Önceki senelerde olduğu gibi 2016 Kasım’ında da İstanbul’da 48 Saat
Yunan Film Günleri Pera Müzesi'nde Başlıyor 4 – A Quiet Death Sessiz Bir Olum 1986

Yunan Film Günleri Pera Müzesi’nde Başlıyor

Pera Müzesi’nde bu yıl ilki yapılacak Yunan Film Günleri, 7-12