Arif V 216’dan İlk Fragman!

G.O.R.A. ve A.R.O.G.’dan sonra Cem Yılmaz’ın bir kez daha Arif karakterini canlandıracağı bilimkurgu parodisi Arif V 216’dan ilk teaser fragman karşınızda.

Arif V 216'dan İlk Fragman! 1 – DQii3DiX4AAUvhY

Film, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın 2004 yılında vizyona giren filmi G.O.R.A.’nın baş kahramanlarını ele alıyor. Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216’nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturuyor. Popüler kültür nostaljisi yaparken bir bilimkurgu macerası yaşatmayı da ihmal etmeyen Arif V 216, 2018’in en çok izlenen filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Filmde Çağlar Çorumlu Zeki Müren, Zeynep Farah Abdullah Ajda Pekkan, Maria Anastasiyeva Filiz Akın, Murat Arkın ise babası Cüneyt Arkın karakterine hayat verecek. Filmin sürprizlerinden biri de Türk Sineması’nın iki önemli ismi Sadri Alışık ve Ayhan Işık olacak. Sadri Alışık’ı Mert Fırat, Ayhan Işık’ı ise Şükrü Özyıldız canlandıracak.

Yazar hakkında: Öteki Sinema

blank
Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir