Arif V 216 Fragmanı Yayınlandı! 1 – NewsItem 636462684009045369

Arif V 216 Fragmanı Yayınlandı!

15 Aralık 2017

Cem Yılmaz mamulu bilimkurgu parodilerine bir yenisi daha ekleniyor. 5 Ocak’ta gösterilecek Arif V 216 filminin merakla beklenen fragmanı az önce yayınlandı!

Film, ünlü komedyen Cem Yılmaz’ın 2004 yılında vizyona giren filmi G.O.R.A.’nın baş kahramanlarını ele alıyor. Esnaf Arif ve yakın arkadaşı robot 216’nın yeni maceralarını işleyecek olan filmde başrolleri Cem Yılmaz ile Ozan Güven üstleniyor. Filmin yönetmen koltuğunda ise Kıvanç Baruönü oturuyor. Popüler kültür nostaljisi yaparken bir bilimkurgu macerası yaşatmayı da ihmal etmeyen Arif V 216, 2018’in en çok izlenen filmlerinden biri olacak gibi görünüyor.

Filmde Çağlar Çorumlu Zeki Müren, Zeynep Farah Abdullah Ajda Pekkan, Maria Anastasiyeva Filiz Akın, Murat Arkın ise babası Cüneyt Arkın karakterine hayat verecek. Filmin sürprizlerinden biri de Türk Sineması’nın iki önemli ismi Sadri Alışık ve Ayhan Işık olacak. Sadri Alışık’ı Mert Fırat, Ayhan Işık’ı ise Şükrü Özyıldız canlandıracak.

Arif V 216 Fragmanı Yayınlandı! 2 – DQii3DiX4AAUvhY

blank

Öteki Sinema

Öteki Sinema editörleri Prometheus'un David'i gibi... Siz uyurken bile, hoşunuza gidecek yazıları buluyor, itinayla hazırlıyor ve yayına sunuyor. Öteki Sinema çalışıyor!

1 Comment

Bir yanıt yazın

Your email address will not be published.

blank

Öteki'den Haber Al

Buna da Bir Bak!

John Travolta'lı The Fanatic'ten Fragman! 3 – The Fanatic Poster John Travolta Canels Cannes Premiere

John Travolta’lı The Fanatic’ten Fragman!

Usta oyuncu John Travolta'nın, Çiçekli gömleği ve ilginç imajıyla, takipçi
Texas Chainsaw 3D Fragman Yayında! 4 – Texas Chainsaw002

Texas Chainsaw 3D Fragman Yayında!

Teksas Testere Katili yine yolu güneye düşmüş genç kızları doğramaya