Arka Pencere’den Şener Şen’e Saygı Duruşu

Şener Şen’e Olan Özlemi Giderme Vakti

Arka Pencere’den her daim beyazperdede görmeyi özlediğimiz usta oyuncu Şener Şen’e anlamlı saygı duruşu! Her Cuma günü yayınlanan haftalık online film kültürü dergisi Arka Pencere, Av Mevsimi ile yine sinema gündeminde epey ses getirecek usta oyuncu Şener Şen’i kapağına taşıdı. Haftalık film kültürü dergisi Arka Pencere, 03-09 Aralık tarihlerini kapsayan elli sekizinci sayısında on altıncı Gezici Film Festivali’ne de daha yakından bakıyor!

Arka Pencere'den Şener Şen'e Saygı Duruşu 1 – 0058

Online yayınlanan sinema dergisi Arka Pencere’nin yeni sayısında haftanın sinema olaylarına değinen birçok köşenin yanı sıra okunabilecek vizyon filmi eleştirileri ise sırasıyla Av Mevsimi, Memlekette Demokrasi Var ve Çılgın Dostlar 3 gibi filmleri kapsıyor.

www.arkapencere.com

Yazar hakkında: Murat Tolga Şen

blank
1973 yılında doğdu. Öteki Sinema'yı 2005 yılında kurdu ve yayın yönetmenliğini üstlendi. OFCS üyesi olan yazar, 2010’da Beyazperde’de yazmaya başladı. 2014-2016 sezonunda Okan Bayülgen’in Dada Dandinista adlı programının yazı grubunu yönetti. 2017-2019 yılları arasında Antalya Sinema Derneği’nin danışmanlığını yaptı. Aynı zamanda Eğlenceli Cinayetler Kumpanyası’nda oyunculuk yapan Murat Tolga Şen, Öteki Sinema, Beyazperde ve Medyaradar'da da eleştirmenlik yapıyor.

Bir yorum var

  1. blank

    Şener Şen’e sinema adına yapılacak her şey saygının karşılığı olacaktır ama Şener Şen’e karşılığını verecek midir bilemem. Büyük oyuncu, büyük insan…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir